Rezultate căutare

  1. Terminalul oceanic

    Unde e terminalul oceanic? Sau cum se "activează"? Că eu văd numai portul arctic la mine în oraș și niciodată nu pleacă submarinul, numai șalupa aia, deși eu sunt în oceanic deja de o lună... ???
  2. Foe helper

    E permisă folosirea acestui program? Pentru ce? Dacă nu e permisă, dar cineva îl folosește, ce trebuie să fac?
  3. Lista cât mai lungă

    Nu am calculat niciodată. La un oraș de mărime normală, încap 80 de clădiri de producție, locuințe sau culturale? Să ținem cont că ocupă spațiu și primăria sau legendarele. Foarte mulți jucători încearcă să își facă un număr cât mai mare de prieteni. Chiar peste 80. Ei spun că pentru motivări...
  4. Harta cuceriri

    Am porțiuni pe hartă cucerite complet, adică toate sectoarele din era respectivă. De ce mai rămân zone acoperire cu norii aceia albi?
  5. Cont furat

    Dacă un jucător a furat un cont, îi ștergeți orașul sau cum faceți? Știu un caz care s-a dat de gol singur. Culmea, chiar pe forum! :)
  6. Lista de prieteni

    Vă rog as vrea o informație de la moderatori. Unde găsesc pe forum informația oficială cât este numărul maxim de prieteni pe care îl poate avea un jucător, în total, pe care îi invită el plus invitații primite de la alții.
Sus