Update 1.09.

  • Autor subiect DeletedUser5468
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5468

Guest
Nici nu au trecut 5 minute, și vreau să constat o eroare, care poate fi de ajutor pt. a putea lua planuri mai repede.
Această eroare este și pe BETA.
Dacă ataci un vecin și îl și JEFUIEȘTI, îți apare din nou butonul atacă, dar faza este că nu mai poți să il ataci și a doua oară, deoarece apare o eroare internă.

Dar în schimb după ce îl ataci și jefuiești, îl poți motiva, deci șanse de a lua planuri mult mai repede.
 

DeletedUser5468

Guest
Eram sigur că v-a apărea și aici eroarea, deci spor la găsit de planuri :D
 

DeletedUser6213

Guest
si pana cand va fi ca daca m/f preamult se supra solicita flashu
 

DeletedUser5468

Guest
Până la următorul update , cred, să aşteptăm răspunsul unui administrator sau moderator.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6213

Guest
offffffff
celmai bine e sa ataci toti vecinii , sa-i motivezi pe cei la care ai nevoie de planuri si apoi un refresh si rezolvi tot
 

DeletedUser5468

Guest
Dar dacă il ataci și jefuiești şi după dai refresh in loc de motivare/finisare, nu se mai ia în calcul motivarea sau finisarea :D
 

DeletedUser1279

Guest
Buna ziua,
Este un bug cunoscut, raportat si se lucreaza la solutionarea lui.

O zi frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser6213

Guest
nu stii cand se va rezolva
ca asa o sa par darnic la m/f
 

DeletedUser5468

Guest
Cică, după ce îl și jefuiești pari darnic, frate, eu il atac, jefuiesc, și motivez, puțin mă interesează, degeaba il m/f dacă îl jefuiești.
Nu pari darnic deloc, și mai degrabă hoț.
 

DeletedUser5468

Guest
Degeaba au rezolvat problema cu vecinii, dacă acuma merge extraordinar de greu, mi se învarte cercul ăla de 20 de ori ca să intru intr-un oraș, stau 1 oră la m/f mai nou, față de 30 de minute, ce s-a întamplat de merge așa de greu jocul?
Nu mai zic la lupte, stau pt. o mutare câteva secunde, de ce?
Am incercat pe Calculator și pe Laptop și pe Netbook și merge la fel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
eu pentru o lupta cu 2 sulitasi am stat cinci minute mergea in reluare si dureaza numai doua ore sa motivez colegi de ghilda
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, incercati sa stergeti memoria cache si sa curatati cookies.
 

DeletedUser5468

Guest
Am incercat sute de metote, Boostere de viteză a calculatorului, plăci video , și tot degeaba, tot greu merge(mai ales la lupte, nu merge in reluare deloc, dar mi se blochează în timpul luptei, ieri imi mergea perfect, dar după update a inceput să meargă greu), calculatoare , laptopuri, netbok-uri, golire cookies, formatare totală a windows-ului.
Am să merg așa, nu am ce face, poate pana la următorul update se v-a repara.
 

DeletedUser

Guest
Am spus sa va stergeti memoria cache si sa curatati cookies, in speranta ca acest lucru o sa va ajute cu viteza jocului. Acest "mers greu al jocului", a fost raportat si se lucreaza la remedierea lui. Pana la remedierea lui, nu ne ramane decat sa asteptam. :)
 

DeletedUser5468

Guest
Știu, am înțeles, acuma merge mai bine, am bijuterit eu pe la opțiuni, nu merge chiar perfect, dar e mult mai bine acum.
Mulțumesc oricum. :)
Abia aștept următorul update.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus