Dom

  • Autor subiect DeletedUser11285
  • Data de început

DeletedUser11285

Guest
Salutare, cum as putea sa imi cresc cat mai rapid dom-ul?;)
 

DeletedUser8328

Guest
...ai grija sa pui o aspirina zdrobita in apa de fiecare data cand il uzi. florile mele cresc fantastic de repede cu metoda asta
:p

alta metoda: iei un fluier de la un fachir indian si incepi sa-i canti din fluier, sa vezi ce repede se ridica, la fel ca sarpele cobra cand scoate capul din cosul de nuiele
:D
 

Dumi.

Well-Known Member
...ai grija sa pui o aspirina zdrobita in apa de fiecare data cand il uzi. florile mele cresc fantastic de repede cu metoda asta
:p

alta metoda: iei un fluier de la un fachir indian si incepi sa-i canti din fluier, sa vezi ce repede se ridica, la fel ca sarpele cobra cand scoate capul din cosul de nuiele
:D
Imi pare rau sa te contrazic dar am auzit ca e mai repede cu drojdie :))))
 

DeletedUser10964

Guest
nu cred ca aici trebuia sa scriu dar nu stiu unde.
am doua propuneri legate de joc:
1. poate se revizuieste sarcina zilnica cu "colecteaza 3500 arginti". pentru 3500 arginti trebuie sa se umple taverna aproape de 3 ori. este o sarcina pe care o primeste un jucator dar la care nu contribuie decat cu click-uri. in rest realizarea ei depinde de altii si nu prea poti sa obligi pe nimeni sa viziteze taverna. mai ales daca primesti sarcina in week-end. exista si sarcina cu 2.500 arginti si ar putea sa ramana numai asta.
2. pentru a putea "tipa" dupa ajutor ar fi utila la mesagerie o circulara generala (ca cea a ghildei) dar pentru prieteni. asa cum e acum, daca vrei sa trimiti o solicitare prietenilor trebuie sa faci mesaj de grup si sa tot adaugi nume pana ii pui pe toti din lista.
 
Sus