Discuții despre Viitorul Virtual - Partea a III-a

DeletedUser5192

Guest
eu zic ca se cam exagereaza cu toate epocile astea, stiu ca este ultima parte din epoca actuala si nu o noua epoca, dar ce urmeaza, viitorul virtual arctic? ati anuntat acum cateva epoci ca aia era ultima ( nu mai stiu exact care), dar uite ca am ajuns in anul 3000 deja. mai bine faceti ceva pt cei din epocile mici sa creasca mai usor, pentru noi cei care am crescut odata cu jocul este usor, dar sa incepi acum de la zero este un chin si o prostie, chiar azi a intrebat cineva pe chat cum e sterge contul, pentru ca, printre altele, nu gasea planuri. Multumesc si sper sa se tina cont de ceva
 

DeletedUser8485

Guest
dupa epoca virtuala urmeaza epoca spatiala, super bengoasa aceasta noua legendara, e printre cele mai bune, e un fel de templul al relicvelor dar care se activeaza cand luptati la gvg sau in bara vecini. urcata la nivel 70+ acest castel himeji va da recompense dese dupa fiecare din primele peste 10 lupte.
 

DeletedUser11323

Guest
si pentru cei mici ce facetiiiiiii? ce bonusuri sau ce ajutor se da. numai daca da cu CARDU VIZA DE MASA. aaa
 

DeletedUser5468

Guest
Y_SS_SpaceAgeMars_Ship1.png
 

BraveWww

Well-Known Member
Aceast beneficiu "ai sansa" este indoielnic.Nu vorbesc ca babele pe sant,este verificat.Pe lumea B am Templul relicvelor lvl 11 si datorita "sansei" gasesc rar 1 relicva.Pe lumea E nu am Templul,deci nu am sanse si doar azi la lvl 1 al EG am gasit 3 relicve aurii si 2 argintii. DECI cine poate sa-mi dea o explicatie plauzibila?:)
 

DeletedUser12185

Guest
...si noi cu epocile mici ce ajutor primim??Am avut ultima data un eveniment cu Colosul..nu mi a placut ptr ca parca se incerca blocarea jucatorului la anumite misiuniex.:..Aveam armata din epoca coloniala de exemplu ,si mi dadea misiune sa infrang o armata din epoca viitoare.pai cat sa joc sa fac cercetari sa ajung la armata aia in cateva zile..hellooo
 

dunbarton

Well-Known Member
Aceast beneficiu "ai sansa" este indoielnic.Nu vorbesc ca babele pe sant,este verificat.Pe lumea B am Templul relicvelor lvl 11 si datorita "sansei" gasesc rar 1 relicva.Pe lumea E nu am Templul,deci nu am sanse si doar azi la lvl 1 al EG am gasit 3 relicve aurii si 2 argintii. DECI cine poate sa-mi dea o explicatie plauzibila?:)
Sincer, cred ca ai incurcat lumile si ca de fapt relicvele erau pe lumea B. Fara misto!
 
Sus