PORTRETE

D-Best

Well-Known Member
Există posibilitatea ca portretele câștigate în cadrul evenimentelor istorice, al evenimentelor speciale și de sezon din anii trecuți să fie puse ca recompense în viitorul apropiat? Eu în curând fac un an de când joc și tânjesc după portretele pe care nu le am. Cel puțin, dacă nu aveți de gând să le integrați pe viitor de exemplu în provocările zilnice, măcar să ne oferiți, nu știu, posibilitatea de a le achiziționa cu diamante prin intermediul diferitelor oferte speciale. :)
 

D-Best

Well-Known Member
Intrebare: cu ce te ajuta in joc portretul?! o_O
Nu cred că mi-aș dori o metodă de a face rost de ele dacă nu m-ar ajuta... Dar uite că am făcut-o. Nu există un motiv anume sau un bonus al avatarurilor pe care FoE îl ascunde, doar simplul fapt că am descoperit jocul poate prea târziu și că nu există încă nicio soluție prin care să fac rost de portretele câștigate la evenimentele precedente... Nu știu, poate nu îmi pică mie fisa. Înțeleg prea bine că posibilitatea asta de a face rost de ele poate fi percepută greșit: adică dacă nu ai reușit să îl iei în timpul evenimentului, să stai liniștit că vor mai fi posibilități. Nu asta este ideea. :rolleyes:
--- Ori măcar ați putea ca o dată la nu știu câți ani să reluați evenimentele istorice în pauzele dintre evenimentele astea mai lungi și să oferiți astfel posibilitatea celor care nu au portretele să le aibă. Iar pentru ceilalți, un Altar al cunoașterii... :D
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Mulțumim pentru propunere, o vom transmite mai departe coordonatorilor jocului.
 
Sus