Discuții despre Marte în Era spațială

Dumi.

Well-Known Member
Buna seara!
Cand spuneti ca "1 expansiune pentru victorie a fost deja adăugată în joc" , la ce expansiune va referiti ?
E disponibila doar daca trecem in era noua sau este disponibila pentru toata lumea?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Expansiunea pentru victorie este cea pe medalii și a fost deja disponibilă pentru cei în Viitorul Virtual.
 

DeletedUser12568

Guest
Această Clădire legendară produce bunuri din era precedentă o dată la 24 de ore. La nivelul 1, sunt generate 5 bunuri din era trecută; la nivelul 10, 50 de bunuri; la nivelul 50 it's 132 de bunuri!

Greseala
 

Dumi.

Well-Known Member
Este adevarat ca bonusul legendarei Virgo nu se va mai aplica si in cazul vecinilor?
Ma refer la bonusul de reducere al armatelor inamice.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Avem o precizare în acest sens în anunț:

„În prezent, avem în plan eliminarea posibilității de a utiliza acest bonus în PvP, însă nu avem în prezent o dată stabilită pentru această schimbare.”
 

DeletedUser10088

Guest
Buna ziua,
Sunt in viitorul virtual , am terminat toate cercetorile si toata harta continentului incheiata cu "Game over".
Cand se activeaza cercetarea "calatorii in spatiu"?
 

BraveWww

Well-Known Member
Imi cer scuze,dar este necesara o corectura:
"clădirile de bunuri din colonie poate să-l proceseze"
pot sa-l proceseze
 

DeletedUser7314

Guest
Are cineva idee de ce la expeditiile ghildei, nu primesc recompensa unitati militare din epoca in care ma aflu, marte, si primesc tot din viitorul virtual? Nu cred ca este corect!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este normal, dat fiind faptul că expediția era deja începută la introducerea noii epoci. Situația se va schimba de săptămâna viitoare.
 

Dumi.

Well-Known Member
Are cineva idee de ce la expeditiile ghildei, nu primesc recompensa unitati militare din epoca in care ma aflu, marte, si primesc tot din viitorul virtual? Nu cred ca este corect!
totusi normal ar fi sa iei trupe din noua era, de la relicve...
 

DeletedUser9243

Guest
Deja foarte multi jucatori mari nu vor sa mai puna legendara Virgo daca va putea fi folosita doar la GVG sau expeditia ghildei! In acest caz se pare ca legendara nu mai are scopul de a anima jucatorii mari. Prin urmare scopul initial al acesteia este nul!
 

kogal

Member
Harta de Campanie, Harta lumii - Marte ? Nu imi apare, trebuie sa cuceresc o provincie sa apara ?
 

Dumi.

Well-Known Member
Asa am cautat si eu ca bezmeticul. vezi ca in ultima harta de virtual, undeva sus, este o nava spatiala
da click pe ea si pleaca spre noua harta de campanie
 
Sus