Conținut recent de axlmad

  1. CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE 2021

    2719
  2. Comercializare cladiri legendare

    Multumesc frumos pentru clarificari. Cred ca n-are rost sa cerem sa fie implementat un astfel de mecanism, nu-i asa?
  3. Comercializare cladiri legendare

    Se presupune ca da bafta peste un jucator de gaseste/primeste un pachet "stocare cladiri". Acelasi jucator baftos (de da pe dinafara) are o cladire legendara adusa la un anumit nivel. Daca urca cladirea legendara in inventar cu "stocare cladiri" poate ulterior sa o vanda la comerciantul de...
  4. Scoatere obiecte comerciant antichități

    Dar totusi se mai ating unii. Mai neplacut e ca nu vad o modalitate odata ce am cumparat de exemplu un bandit sa-l pun la loc la vanzare, vorba aia poate nu-mi place personalitatea unitatii... ;o)
  5. CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2020

    1752
  6. Discuții despre concursul 8 ani de FoE

    Salut, si unde gasim rezultatele concursului? Cam demotivant sa participi si sa nu ai macar rezultatele oficiale si castigatorii listati undeva. Poate nu gasesc eu pe forum...
  7. CONCURS - Loterie pe forum - APRILIE 2020

    3741
  8. Discuții despre concursul 8 ani de FoE

    Prea bine. Deci sa intelegem ca un raspuns are aceeasi pondere in probabilitatea de castig de la final daca este corect. Abia astept sa deblocati etapa cu numarul 2. Multumesc pentru clarificari!
  9. Discuții despre concursul 8 ani de FoE

    Salut, E ciudat sistemul asta de participare. Practic postez un mesaj moderat cu solutia. OK, dar atunci de ce pot posta inca un astfel de mesaj? Si de ce nu mai pot accesa postarea anterioara? Am trimis de vreo doua ori solutia si nu am niciun indiciu ca am participat la etapa 1 a...
  10. CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE 2020

    3147
Sus