Conținut recent de BraveWww

  1. BraveWww

    Blocare joc

    1.Sunt pe cablu 2.Fluctuatii doar pe EG si restul jocului fara probleme? Oricum vad ca asa-zisul forum este de decor, doar pentru anunturi.Pe undeva este bine sa vorbesti si singur,nu te contrazice nimeni :D
  2. BraveWww

    Blocare joc

  3. BraveWww

    Blocare joc

    Doar la mine se blocheaza jocul pe EG?
  4. BraveWww

    Misiune gresita

    Am construit 2 tabere si nu se deblocheaza. In prezentarea misiunii cazarmele sunt catalogate "bunuri"(2 butoaie)
  5. BraveWww

    Mesagerie

    Care este legatura dintre Titan si casele cu acoperis de paie pentru care mi s-a blocat mesageria?
  6. BraveWww

    Discuții despre Evenimentul aniversar 2023

    Am dat nenumarate clickuri pe "primeste cadoul" din mail,conectat pe lumea B si rezultatul este 0
  7. BraveWww

    Poza avatar

    MULTUMESC
  8. BraveWww

    Poza avatar

    De ceva timp in bara de prieteni unele poze apar cu o rama deosebita.Pentru cultura mea generala stie cineva ce reprezinta? Joc de 10 ani dar pe asta nu o stiu;)
  9. BraveWww

    Texte

    Pe toate lumile apar textele ajutatoare o parte in engleza,o parte in romana
  10. BraveWww

    Defectiune?

    Buna ziua,in acest moment jocul nu poate fi accesat.Este o defectiune in server?
  11. BraveWww

    CONCURS: De când jucați FoE?

    20 oct. 2012
  12. BraveWww

    Discuții despre versiunea 1.214

    Cand se vor lua masuri contra SCRIPT-urilor care au distrus farmecul jocului???
  13. BraveWww

    Discuții despre versiunea 1.211

    Cand se vor desfiinta numeroasele conturi suport? Cand se vor lua masuri contra scripturilor folosite in joc? Sper la un raspuns nu la stergerea intrebarilor din nou.
  14. BraveWww

    Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

    Se vede clar ca acest event a fost creat pentru consum de diamante virtuale de care poti face rost cu bani reali :D
  15. BraveWww

    Discuții despre Arena PvP

    Dupa raspunsul Simonei mi-am adus aminte ca in urma cu multi ani am cercetat mercenarii :)
Sus