Conținut recent de BruzLi

  1. Discuții despre Marte în Era spațială

    De la relicve iei trupe din era Marte, eu asa am luat, colegul sigur se referea la recompensele date de castigarea bataliilor
  2. Discuții despre Marte în Era spațială

    No, acum e de jucat. Trebuiesc vreo 3 luni doar sa termini cercetarile daca nu folosesti diamante :)
  3. Discuții despre Evenimentul arheologic

    Eu am avut noroc, am asteptat caruselul si am prins 5 :) Nedumerirea mea e alta, intelesesem dintr-un mesaj, imi scapa acum numele playerului, ca va aparea o legendara care taie apararea sau atacul, nu mai retin exact. Stie careva, e adevarata informatia sau .....
  4. Discuții despre Evenimentul arheologic

    Nici eu nu voi juca. Am sa particip dar atat!!!!!!!!!!! Pot intelege ca traim intr-o lume a castigurilor dar.... mai incet cu pianul pe scari baieti, ce se intampla de la o vreme pe acest joc, referitor la oamea de gold... frizeaza ridicoliul :((((
  5. Discuții despre evenimentul Campionatul FoE de fotbal 2018

    Ca si cel cu podul si acest eveniment este varza din punctul meu de vedere. Am facut toate misiunile de pana acum, am avut si 2000 de diamante stranse de-a lungul timpului, cu ele am cumparat bauturi, nu ma primit NICIODATA vreo modernizare pentru pasele date. NICIODATA! Numai mizerii gen aflux...
  6. Discuții despre Carnavalul 2018

    Nu am luat nicio modernizare tot eventul asta... dupa cum spuneam, o mare mizerie :(
  7. Discuții despre Carnavalul 2018

    Asa se pare, ai bani il faci, nu ai bani....
  8. Discuții despre Carnavalul 2018

    Sorry dar trebuie spus, acest eveniment este o mare abureala. Am avut 5000 de florini, am incercat pana i-am terminat pe toti sa iau o modernizare la pod, am primit numai rahaturi gem bonusuri si lazi cu mizerii. Marele eveniment... ha, ha, ha...o noua mizerie marca inno!
  9. Discuţii despre noul sistem de unire a vecinătăţilor

    Sunt curios ce se va rezolva cu aceasta schimbare, degeaba implementam noi sisteme de vecinatati daca jumatate din vecini stau cu 2 sulite. Era bine daca se implementa razboiul intre ghilde si nu asa cu jaf de resurse ci macar de puncte, am batut unul din o ghilda adversa... iau puncte de la el...
Sus