Conținut recent de cu-bis

  1. cu-bis

    CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE

    1953
  2. cu-bis

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI

    3754
  3. cu-bis

    EVENTUL este TERMINAT

    A fost cel mai slab eveniment din toate care au fost pana acum!!! Din toate punctele de vedere! Nu numai ca s-a terminat inaintea zilei de "paste" dar nici macar ultimele oua "produse" nu au ramas! Seara trecuta am iesit de pe joc pe la ora 22 si mai aveam un ou in "depozit" de dimineata nu...
  4. cu-bis

    Gvg Tezaur si Armata

    1. - PRO! 2. - PRO! dar cu o obiectie !! Trupele din cadrul "rezervei de trupe" a ghildei sa nu poata fi folosite pentru a ataca deoarece jucatorul "cu drepturi" de a le folosi va "colecta" puncte cu trupele colegilor! Aceste trupe sa fie folosite doar pentru a pune asedii pentru intreaga...
  5. cu-bis

    propune ghilda

    ??!!! Prea multe drepturi "drepturi" pentru intemeietor!! 1. Contra - intemeietorul inseamna ca este "legat de glie" el nu va putea parasi niciodata ghilda pentru a da o mana de ajutor unei ghilde cu care are "pact" de intrajutorare! 2. Contra - De ce sa il obligi sa doneze in tezaur?? Poate o...
  6. cu-bis

    Propunere pentru dezvoltarea ulterioara a jocului!!!

    Dupa parerea mea jocul a inceput sa fie monoton, adica se mai adauga o era ... se mai inventeaza ceva cladiri legendare si modele de armata .... dar ceva nou?? De asemenea incep sa cred ca dezvoltatorii jocului au ceva "probleme" cu spatiul din orase!! Am tras aceasta concluzie din faptul ca nu...
  7. cu-bis

    Concurs Cirgard - Postaţi aici print-urile :)

    29.01.2013 Postare rezultat concurs evul mediu timpuriu si punctaj > 4000
Sus