Conținut recent de D-Best

  1. D-Best

    Discuții despre evenimentul fotbalistic 2023

    Este lag foarte mare, astepti un minut sa se incarce fereastra evenimentului si un minut sa se reseteze tabla. Doar la mine? :(
  2. D-Best

    Muzică de fundal oraș principal/colonie

    S-a rezolvat.
  3. D-Best

    Muzică de fundal oraș principal/colonie

    Lumea: toate lumile Browser și versiune sau tipul aplicației: mobil, 1.261.15 Prezentare: De fiecare dată când intru pe joc lipsește muzica de fundal din orașul principal/colonie. Cea de la eveniment este prezentă și continuă să se audă chiar si după ce am închis fereastra. La fel si cea de la...
  4. D-Best

    Buton selectie pentru Banditi

    https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/new-tab-for-no-age-units.13031/#post-102144
  5. D-Best

    Alcatraz Pe Apa

    1. Alcatrazul va rămâne pe uscat. 2. Bonusurile clădirilor legendare nu se vor schimba. 3. Se recomandă Grepolis - jocul unde nu există probleme cu amenajarea orașului.
  6. D-Best

    CONCURS - Loterie pe forum - AUGUST 2020

    3737
  7. D-Best

    Colosseum

    Bonusurile clădirilor legendare care există în Forge of Empires NU SE VOR MODIFICA. https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/suggestions-for-unused-great-buildings.10906/
  8. D-Best

    PROBLEME LA EDITARE

    Lumea: Brisgard Browser și versiune: Joc pe mobil. Prezentare: În monentul în care folosesc butonul de demontare a clădirilor și vreau să selectez mai mult de o clădire, sunt scos din joc. Print-screen-uri: ✔ Cât de des se întâmplă: Se întâmplă de fiecare dată când încerc să fac asta. Urgența...
  9. D-Best

    Propunere

    Nu se va face.
  10. D-Best

    Turnul tacticianului, nivel 3

    Nu, este vorba de un alt turn care la fel va avea două nivele (nivelul 1 apare în poză). Va fi introdus odată cu următorul eveniment. Am observat pe BETA.
  11. D-Best

    Discuții despre versiunea 1.167

    Eu totuși nu sunt mulțumit de modificările făcute la negocieri. E foarte aiurea... Reveniți la normal... :confused:
  12. D-Best

    Sa ne putem lua inapoi PF-urile puse la cladiri legendare

    Total greșit. Crede-mă că dacă nu ar exista astfel de probleme, Inno ar fi integrat-o deja. Sunt deschise atâtea discuții atât pe forumul românesc, cât și pe cele străine, care abordează aceeași chestiune. Nu se va face! Repet: nu se va face! Lista de motive este... mare. Un singur exemplu cred...
  13. D-Best

    Sa ne putem lua inapoi PF-urile puse la cladiri legendare

    De ce vreți voi să veniți iar și iar și iar cu veșnic aceleași propuneri?
  14. D-Best

    Sa ne putem lua inapoi PF-urile puse la cladiri legendare

    Pe BETA observ că au introdus acea fereastră de confirmare și atunci când se donează PF la o clădire legendară. Asta poate fi de ajutor.
Sus