Conținut recent de danyyy05

1. CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE 2019

2591
  2. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2019

Se presupune cand joci un joc te detasezi de realitate, greutatile vietii,etc. si te relaxezi. In acest ''joc de noroc'' ramani doar cu frustari si nervi. Vor sa cheltuim tot mai mult din timpul nostru in acest joc, si ne rasplatesc cu ghinionul de care ziceai. In acest caz ar trebui sa primim...
  3. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2019

Trei iazuri traversate, niciodata nu am primit recompensa zilei.
  4. Vecini

Multumesc pentru sfaturi, deci sa inteleg 8 campioni ar fi cea mai buna armata de aparare? Celelate solutii sunt evidente, (orcum multumesc ca le-ai evidentiat). Scutul de la taverna e eficient, dar cand jumatate de an esti printre in ultimi 5 jucatori cam incepi sa ramai fara arginti. Am avut...
  5. CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE 2019

3282
  6. Vecini

Este luni, s-au rearanjat veninii. :) Giciti ce: tot pe ultimul loc sunt! Deci inainte evenimentul care a inceput pe 19 februarie am fost pus pe ultiul loc. De atunci jefuit incontinuu (am activat bonusul scut de la taverna de foarte multe ori.. raman fara monede). Mai stau 2 saptamani si daca...
  7. Vecini

La cat timp se schimba vecinii? Pentru ca am o luna de cand sunt ultimul in lista de vecini.. :mad: Are idee cineva cum se generaza aceasta lista de sunt asa "norocos"?
  8. Vecini

Si acesta strategie potrivita e secreta, nu? :confused:
  9. Vecini

Stai linistit, jumatate de an, fara sa exagerez, am fost in ultimii zece in lista de vecini. Nu am putut progresa mai deloc eram jefuit incontinuu.
  10. Discuții despre Evenimentul Carnaval 2019

Sunt la inceputul erei viitorul virtual, inca nu am cercetat nici o cladre militara. Cum sa fac misiunea: Finalizeaza primul nivel al expeditiei ghildei sau infrange aceasta mare. Am folosit cam toate unitatile ce le aveam adunate, pur si simplu nu am cum sa castig. Ce trebuie sa fac?