Conținut recent de eltrade

1. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick

sa ne transmiti, asa de curiozitate , cate orase ai reusit sa faci cu strategia ta! Cu toata strategia esti limitat de timpul eventului (20 zile) si de faptul ca iti trebuie un anumit numar de oale pentru a face cele 38 de misiuni. Asta bineninteles daca nu alegi sa folosesti diamante!
  2. Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2020

Subscriu la postarea anterioara. Teoretic merge dar practic nu am reusit sa fac cele 11 eseuri. Mai sunt 2 zile si abia termin eseul nr 9 desi am intrat in fieacre zi si sunt la nivelul actual cu misiunile. Seamana cu misiunea despre colos unde iarasi nu am reusit sa adun upgradarile necesare...
  3. Cum se determina necesarul de trupe pentru victorie?

Eu vreau sa le schimb pe cele ranite cu cele sanatoase daca tot le am ca sa le folosesc in lupta, dar nu am acces la ele. Ar trebuyi sa puna un buton de reimprospatare cu trupele de rezerva ca altfel nu te ajuta la nimic ca ai 60 de trupe si tu ai acces doar la cele vreo 20 din feresatra dintre...
  4. Cum se determina necesarul de trupe pentru victorie?

Asa o fi dar la mine nu se inampla asta! Am iesit, am intrat din ferastra cu trupe-nimic tot alea ranite erau acolo. Am dat reload si cand am deschis aceeasi chestie!
  5. Cum se determina necesarul de trupe pentru victorie?

Scriu aici ca nu am gasit unde o tema despre chestiunea la care doresc o lamurire!. Atunci cand deschid fereastra cu trupele mele imi arata un numar cred vreo 20-30 unitati din cele pe care le detin. Daca numarul lor este mai mare la sfarsit in partea dreapta pe sageata aia imi spune cate am in...
  6. Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2019

Sunt de aceeasi parere fara diamante nu se pot obtine cele 10 upgradari. Am incercat pe beta si abia am ajuns la upgradarea 8. Nu ai cum sa fmarchezi de cate ori este nevoie ca sa obti upgradarile. La fel se intampla pe asgard si brisgard fara diamante nu reusesc! La eventul de iarna intradevar...
  7. CONCURS - Loterie pe forum - OCTOMBRIE

3568
  8. bug eveniment de pasti - rinbin

Daca nu ai scapat unele misiuni din anumite zile nu mai poti face 35 de misiuni pt Rinbin!a!. De aceea cand ai facut maximum posibil apare ca ai incheiat cu el! Totul depinde de cate misiuni ai pierdut! Daca ai pierdut una Rinbin iti spune ca ai incheiat cand ajunge la 30 de misiuni. Daca ai...
  9. Discuții despre evenimentul verii 2015

Pate stie cineva referitor la noile cladiri de la event! Bazarul poate fi motivat sau nu? Mie mi se pare ca nu dar poate nu e asa. Multumesc!
  10. Expansiune cu medalii

Asa arata imaginea din meniu
  11. Expansiune cu medalii

Nelamurire cu expansiunea la era contemporana?!? Am deblocat primul slot de la era contemporana care da expansiune. Cine a trecut pe aici sa imi spuna daca e normal sa iti ceara 800 de diamante pe langa cele 1220000 monezi??? Pana acum cerea doar monezi! Dar 800 de diamante!!! Nu am folosit nici...
  12. EVENTUL este TERMINAT

A fost un eveniment in care s-au oferit cateva cladiri noi si obiecte mai vechi. Niciodata nu vor fi toti multumiti! Personal mi s-a parut un event reusit! Ai avut din nou ocazia sa mergi la sigur pe obiectele accesibile prin achizitionare la schimb cu oua sau puteai incerca ruleta cuferelor...
  13. Noile unitati militare - Tobosarii

Despre scoala tobosarilor? Am pus deja una in oras si intradevar da 4% bonus de atac. Intrebarea- daca pun inca una (sau mai multe) creste bonusul cu numarul lor ori 4 sau e ca la tobosarul din trupe care da doar odata cresterea armurii cu un punct (indiferent ca mai sunt sau nu alti langa el)...