Conținut recent de HazmatFirefighter

  1. Discuții despre noutățile privind așezările culturale

    Foarte drăguț, modificări binevenite, erau rămase în urmă din punct de vedere al bonusurilor oferite clădirile de la așezările culturale. Referitor la bonusurile de atac oferite, par surprinzător de mari. Constat că s-a intrat într-o spirală a bonusurilor din ce în ce mai mari la clădiri de...
  2. intrebare minereu de pe marte

    Pe harta continentului Marte sunt provincii care produc aceasta resursa. Le cucerești si apoi le explorezi (prin lupta sau negociere) pentru a obtine minereurile. Dar pentru explorare ai nevoie de credite generate in colonie.
  3. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Cred ca acela reprezinta numarul de monede suplimentare date de bonusul de la castel.
  4. Imposibilitate misiunea 51 Natura salbatica

    Aceeasi problema si la mine dupa misiunea 47, pe ambele lumi unde joc (A si D). Daca evenimentul s-ar fi incheiat pe 22 atunci de ce au mai schimbat premiu zilnic acum la ora 00.00?
  5. Comerciant de antichitati

    Propun ca in magazin, unul din cele 6 sloturi de la ”raft” sa fie unul special, unde sa se posteze numai cladiri de la evenimentele anterioare si care sa poata fi cumparate doar cu pietre pretioase la costuri mai mari (de exemplu, cateva sute de pietre pretioase pt un articol) Motive: - pt mine...
  6. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Subscriu! In plus, au au mai umblat si la castigurile de diamante din EG, care pt mine erau principala sursa pt a pune o expansiune la 2-3 luni...
  7. Discuții despre Evenimentul Ziua Sf. Patrick 2023

    Am primit e-mail pe 23 februarie, cadou 500 oale
  8. Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2023

    Cam asa este... insa se mai poate face satul Fiore si cu ”kitul de selectie Forge Bowl 2023”. Mie mi-a picat la schimbarea premiului de la recompensa zilei.
  9. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

    Mda, subscriu la cele de mai sus... Eu din toate jetoanele acumulate, inclusiv cele 666 de azi și cele câștigate din misiunile de la jucării am obținut 3 premii zilnice. Un eveniment care s-a vrut a fi de groază dar este doar îngrozitor, cu un set de clădiri de asemenea îngrozitor și care va...
Sus