Conținut recent de ionion3510

  1. Discuții privind Seria de misiuni despre Napoleon Bonaparte

    pt minuni, cred ca biserica e locul potrivit . Probabil o sa fie ceva cu iepurasi , easter eggs sau flori de cires. Si nelipsitele premii random si cutii norocoase
  2. prieteni

    dai click pe numele lui si apare si optiunea "sterge prieten"
  3. Discuții despre Carnavalul 2018

    normal ar fi sa ai asigurat premiul principal la un eveniment in caz ca faci toate misiunile , adica podul la niv maxim, in cazul de fata cei mai norocosi il vor avea (poate 1% din jucatori) iar cei cei mai putin norocosi il vor avea la niv 3 (si asta in cazul in cazul in care faci toate...
  4. EXPEDITIA GHILDEI

    Da, din ce in ce mai mult jocul tinde sa devina o ruleta , in functie de "noroc", iar explicatia pe care-o primesti e logica , bazata pe teoria probabilitatilor adica n-ai avut "noroc" asa ca mai incearca . Totusi e un joc de strategie si ar trebui sa avem posibilitatea sa alegem, dar 99% e...
  5. vizualizare cladiri legendare

    cladirile legendare s-ar putea imbunatati vizual odata cu trecerea la un nivel urmator. Tot aici as propune sa existe posibilitatea sa nu mai primim planuri la anumite cladiri legendare pe care am decis sa nu le construim, de exe daca am decis sa nu construiesc Colosseum-ul sa existe o optiune...
  6. CONCURS - Loterie pe forum - IANUARIE

    3655
  7. CONCURS - Loterie pe forum - NOIEMBRIE

    2516
  8. Discuții despre Evenimentul toamnei 2017

    am vazut ca upgrade-ul pt fabrica de cidru costa mai multe mere la a 2-a cumparare , intrebarea ar fi de ce! Si ar fi si faptul ca anul trecut aveai posibilitatea sa castigi si mere din cate-mi amintesc (acelasi nr sau cateva in plus fata de cat investeai) . Am terminat misiunile , si am...
  9. Discuții despre realizări

    daca s-ar introduce si premii odata cu efectuarea unei "realizari", ar fi utile, dar in stadiul actual nu aduc nici o imbunatatire jocului in sine
  10. Pauza dintre evenimente

    Propun ca intre evenimente sa nu se mai faca pauza( care acum dureaza o saptamana sau mai mult ) , asta ar putea dinamiza jocul, mai ales ca misiunile multor evenimente le poti termina cu mult inainte de finalul stabilit al acestora.
  11. armata

    de cateva zile , imi apare o banda portocalie in coltul din dreapta sus al unitatilor , ma poate lamuri cineva despre ce e vorba?
  12. Discuții despre Evenimentul toamnei 2016

    Optiune sa prindem iepurii si caprele nu avem ? De cand s-au inmultit animalele mi-a scazut productia de mere
Sus