Conținut recent de Janostar

  1. Janostar

    Propuneri imbunatatiri joc

    Salut asi dori sa va cer ajutorul in jocul in Egoptul antic, am probleme cu marcarea drumurilor sunt foarte greu vizibile nu sar putea sa se faca intr-o culoare mai inchisa pe harta orasului unde totul este alb sau verde nu se vede bine drumuriile si se poate confunda usor. Va rog sa se marceze...
  2. Janostar

    Afisare gresita oferte la piata

    Salut ma numesc Janostar si am o problema la aparitia in magazia de bunuri a bunurilor primite prin Piata, azi la orele 13.11 am avut o preluare de Oferta la Piata de bunuri respectiv 500 buc Date IA si pe pagine unde figureaza legendare de Sera de portocale nu apare bunul respectiv desi in...
  3. Janostar

    nelamurire

    Salut pentru totii, nu stiu de ce cand primesc Anunturi de la Joc nu se deschide lincul sau mai precis nu pot sa citesc ce se doreste, Va rog sa ma ajutati sau sa ma lamuriti !
  4. Janostar

    CONCURS - Loterie pe forum - SEPTEMBRIE

    3256
  5. Janostar

    intrebare

    Salut ma numesc Janostar in lumea 3, va rog sa ma ajutati la concursul de Toamna, am ajuns la intrebarea 3 unde am de platit 14 pf si sa ocup un sector, problema e ca eu am terminat Continentul Virtual si nu am sectoare de ocupat, ce pot sa fac in acest caz, Va rog sa ma ajutati, Va multumesc...
  6. Janostar

    CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE

    2150
  7. Janostar

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI

    1235
  8. Janostar

    CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE

    3251
  9. Janostar

    CONCURS - Loterie pe forum - AUGUST

    2150
  10. Janostar

    Loterie estivală pe forum - 29 iulie

    1918
  11. Janostar

    Discuții pe tema seriei de misiuni despre Iuri Gagarin

    Aştept cu mare nerăbdare să se inceapă o nou eveniment care dă si o culoare şi un pic de vibraţie în jocul de pe lumiile de la Foe să avem iar o perioadă se suspans si satisfacţie sufletească cănd poţi termina o misiune din cadrul Evenimentului în curs. Trebuie spus ca şi Evenimentul de Paste a...
Sus