Conținut recent de john58

  1. john58

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Îmi pare rău că nu există și butonul de unlike pentru postarea ta;):D:D:D:D:p
  2. john58

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Dar spune-mi cum se face ca wolf-pup cu putere 1-3 poate lua 4 viață in luptă acest event este cea mai mare porcărie din tre toate eventurile
  3. john58

    EXPEDITIA GHILDEI

    Si pe mine mă doare unde nu bate vântul de tine dat află că jocul ăsta se îndrepta spre anonimat cu multele enormități apărute in acest joc si sunt milioane de acord cu mine , Asa ca vorba românului taci și înghite:p:cool::mad:
  4. john58

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Nu îmi place deloc acest eveniment
  5. john58

    EXPEDITIA GHILDEI

    Oare crezi in idioteniile pe care le debitezi ca iti garantez ca 90% din jucatori sunt nemultumiti de cum evolueaza jocul si mai mult de jumatate din ei vor parasi jocul din cauza idioteniilor care s-au introdus . Să știi că nu ești tu deținătorul adevărului mai intreabă si alti veterani al jocului
  6. john58

    EXPEDITIA GHILDEI

    Acel templu ca sa-l pui pentru o mica perioada de timp consumi enorm de multe bunuri si timp
  7. john58

    EXPEDITIA GHILDEI

    Eu zic că pe viitor acest joc va deveni anonim deoarece mulți jucători vor renunța la el din cauza acestor schimbări idioate și eu ăl joc încă de la lansare dar cred că voi renunța la el
  8. john58

    EXPEDITIA GHILDEI

    ai un unlike de la mine si de la 10000000 de jucători
  9. john58

    EXPEDITIA GHILDEI

    Doar cei care nu joaca acest joc pot da acest raspuns idiot. Puțin respect ar trebui să aibă ăi cei care sunt în conducerea acestui forum
  10. john58

    Mesaje in browser

    S-a introdus facilitatea de mesaje in browser dar acestea se repeta de 3 ori per mesaj ceea ce este deranjant mai ales ca se arhiveaza iar dimineata petrec mult timp pentru a le elimina
  11. john58

    Raportarea greșelilor din textele jocului

    Nu stiu daca se incadreaza in aceasta tema dar este deranjant ca mesajele in browser sa se repete de 5 ori si sa nu mai contenesti a le sterge pentru a elibera ecranul
  12. john58

    Mesaje

    La mesajele din browser care te anunta ca s-a inche0at schimbul sau ca ai un mesaj in conversatie si alte mesaje se repeta de cate 3 ori
  13. john58

    Unde vine o recompensă de 100 PF

    Am avut si peste 200pf in Bara
  14. john58

    Mesaje

    Consider că este gresit ca fiecare mesaj primit sa se repete de 3 ori
  15. john58

    De când joc jocul?

    Verifpro.net - paypal, ebay, stripe, banks, crypto, docs and more! Follow channel https://t.me/Verifpro_accounts to get more info
Sus