Conținut recent de Lord Zaza

  1. Discuții despre Marte în Era spațială

    Am terminat tot virtualul...ca și cercetare. Și acum am trecut în Marte. Și surpriza...îmi trebuie mineral de pe Marte. Nu am acces la el până nu termin celelalte hărți. Nu mi se pare corect. Măcar să fi fost vre-un anunț în cercetare...că altfel rămâneam in Virtual până ajungeam și cu harta la zi.
  2. Discuții despre Marte în Era spațială

    Da. Chiar am terminat virtualul fara sa fi făcut harta de oceanic. Daca acolo a mers, de ce sa nu meargă și mai departe?
  3. Discuții despre Marte în Era spațială

    Buna ziua. Am ajuns și eu în era Marte. De ce sunt obligat să termin celelalte hărți inclusiv din Viitorul Virtual ca să pot accede harta care este într-o fereastră separată? Nu am avansat așa de repede in hărți precum in Cercetare și nici nu era vreun anunț înainte să trec in noua eră că va...
  4. Bug - Egipteni

    Bug la egipteni. Versiune 1.178.3 (Android), Dinegu. De fiecare dată când intru in așezare (Egipt) nivelul de fericire scade cam cu 10700. Vad asta când revin în oraș. Daca intru la cercetare sau pe hartă, când revin în oraș reapare corect nivelul de fericire. Nu e enervant, dar că să știți. Și...
  5. CONCURS - Loterie pe forum - FEBRUARIE

    2271
Sus