Conținut recent de macknikolas

  1. CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    2020
  2. CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2020

    3333
  3. CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE

    2372
  4. CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

    La Forge of Empires imi place cel mai mult sa jefuiesc! Multumim echipei foe pentru acest joc, multa sanatate in anul ce urmeaza, iar lui 2017 ii urez ramas bun! Totusi,2017, puteai sa fii mai bun!!!
  5. Discuții despre Concursul FoE cu imagini amuzante

    mesajele pe care le trimitem noi sunt invizibile. dar de ce nu se regasesc nici la noi in mesaje trimise?
  6. Planuri cladiri legendare

    Nici macar nu ai fost atenta la ce vorbeam :unsure:....oricine stie ce spui tu acolo,eu ziceam de cele 2 cladiri din acceasi epoca.Daca vreau zeus normal ca dau la bronz...dar daca vreau turnul babel??normal ca dau la bronz. Dar daca eu am deja una din cele 2 de ce sa adun o sumedenie de...
  7. Unde anume putem reclama jucatorii care ne vorbesc urat?

    Unde anume putem reclama jucatorii care ne vorbesc urat? Scuze s-a mutat cursorul si nu am scris corect.
  8. Planuri cladiri legendare

    Deoarece atunci cand finisez si jafuiesc primesc planuri de la cladirile pe care deja le-am construit, dar eu am neovie de planul de la alta constructie legendara din aceiasi epoca, propun sa existe o modalitate de a da la schimb planurile in plus corespunzatoare unei anumite epoci. De exemplu...
Sus