Conținut recent de MMD11

  1. Concurs - Ziua a 3-a

    Personajul din miljoc...vrajitoarea... este pe calea cea corecta
  2. Concurs - Ziua 1

    salutare... am observat 5 modificari dupa cum urmeaza: - nu mai apare fumul de la cele 3 hornuri din stanga sus; - in plan indepartat, in centru, la baza statuei cu fantana nu mai exista un trecator; - in dreapta , in dreptul tramvaiului pe trotuar nu mai exista o doamna; - pe cupola cladirii...
  3. CONCURS - Loterie pe forum - SEPTEMBRIE

    2322
  4. Discuții despre ștergerea automată a conturilor inactive

    În ceea ce privește PF-urile donate, acestea nu se pot returna. ...not funny...oricum PF-urile nu se transforma in bani pe card...tot in joc vor fi reinvestiti...in alte clediri legendare sau evolutie in epoci...oricum celui ce i se va sterge contul nu va mai face nimic cu ele...la urma urmei...
  5. Discuții despre ștergerea automată a conturilor inactive

    Salutare! Ce se intampla cu punctele forge folosite pentru a creste o cladire legendara al unui utilizator sters? Se intorc la cel care a investit?
  6. CONCURS - Loterie pe forum - MAI

    4568
  7. CONCURS - Loterie pe forum - MARTIE

    2123
  8. Discuții despre Evenimentul de primăvară 2018

    Am o problema care nu a fost rezolvata de ultimul update...am realizat o misiune dar nu imi este recunoscut acest fapt... mai exact in cazul misiunii ”Asediu” misiune bonus care pentru indeplinirea ei trebuie sa trimiti iscoade in provincia Zaldon on Sea si sa te infiltrezi in toate cele 5...
Sus