Conținut recent de navoda

  1. Contorizare batalii GbG

    Bataliile primite pe un sector al ghildei mele se contorizau din 2 in 2, la fel si animatia (la o animatie se contorizau 2 batalii)
  2. Discuții despre Începerea Câmpurilor de luptă ale ghildelor

    Nu s-a scris despre asedii cum se ridica, cat dureaza. Acum de exemplu, in lumea A, sectorul D1 Brurat este si blocat si asediat (2 victorii). Cum s-a reusit ? Am presupus ca dureaza pana la miezul noptii, nu a fost asa. Probabil au vreun timp de inactivitate limitat ?
  3. schimb permanent pf la sera

    Cine are nevoie de colaborator schimb permanent pf la sera ?
  4. Schimb pf la sere de portocali

    Doreste cineva schimb 60pf/zi la sere ?
  5. Discuții despre Viitorul Arctic - partea a II-a

    Primarie-Bunuri-Bunuri speciale. Insa la ce le putem folosi ?
  6. misiune ev de iarna

    Vor mai fi cadouri speciale in urmatoarele doua zile ?
  7. CL nivel 10+

    multumesc !
  8. CL nivel 10+

    Se cunosc caracteristicile nivelurilor superioare, macar bonusurile ? De ex. la Zeus vad ca lvl 12 nu a oferit nimic.
  9. Discuții despre evenimentul Povestea unui erou

    Avem la dispozitie si ziua de 17 sa încheiem misiunile ?
  10. Ghilda "VIITORUL" recruteaza membri activi

    Ghilda "VIITORUL" recruteaza membri activi Cine doreste sa participe la luptele in gvg este asteptat Cine doreste sa ne dezvoltam impreuna este asteptat. Avem toate conditiile pentru a ne ajuta reciproc.
  11. Tanc nedetectabil

    De ce in raport are cu rosu -60% ?
  12. cartierul general in GVG

    am vazut ca are suport 75%, sectoarele invecinate isi impart din suportul ghildei, dar sectorul unde este stabilit poate fi cucerit ?
  13. Ghilda "VIITORUL" recruteaza membri activi

    Ghilda VIITORUL, nivel 27 are nevoie de membri din contemporana
  14. Concurs: Vânătoarea de greșeli - Participare

    Stiati ca? "Cladirile de bunuri sunt mai eficiente cand ai cucerit o provincie cu depozitul corespunzator." Cladirile de bunuri sunt mai eficiente DACA ai cucerit o provincie cu depozitul corespunzator. Simona Ambele variante corecte - Nu se validează
Sus