Conținut recent de Nelu73

  1. cresterea punctelor la Expeditia Ghildelor

    intelegi dar nu vrei sa spui , bine dau un exemplu .. doi jucatori termina EG executand 64/64 batalii dar obtin punctaj diferit, dece ? ce-i diferentiaza .
  2. cresterea punctelor la Expeditia Ghildelor

    Ce determina, cresterea punctelor cu care se contribuie la Expeditia Ghildelor, considerand ca sau executat cele 5 nivele de dificultate 80/64 ?
  3. Cum se stabileste rangul jucatorului

    Ce actiuni stabileste rangul jucatorului ?
  4. Desfiintarea unei lumi

    mai degraba trebuia sa scriu cum se dezactiveaza o lume.
  5. Desfiintarea unei lumi

    Cun se face desfiintarea unei lumi, din greseala am activat tasta East-Nagach si sa deschis lumea E si sta activata de 1 luna.
  6. Jocul acesta

    Am gasit, in 2014
  7. Jocul acesta

    Bunaziua, Va rog, (daca este posibil) sa-mi spune-ti, cand a fost lansat acest joc, in ce an ? multumesc !
  8. Permis de aur de eveniment

    Revin cu o intrebare, probabil ca nu am fost inteles, ieri 30.01.24 am cumparat un permis de aur de eveniment, si intreb, nu trebuia sa contina si optiunile urmatoare... Spatiu mai mare de depozitare al PF-urilor si Colectare gratuita a produselor finale a orasului....
  9. schimbarea ghildei

    vreau sa schimb ghilda care este procedura
  10. ghilda

  11. mod vacanta

    Oare nu se da si o recompensa cand se vine din concediu, sa zicem spor de intoarcere din concediu !
  12. Pavilion

    In concluzie, ce am inteles eu , proviziile vor fi mai mari cu 12% dupa fiecare colectare, ce tare !
  13. Pavilion

    Am colectat o cladire -Pavilion- care da 3200 fericire si mai scrie - +12% Colectare de provizii - nu am mai intalnit asemenea articol ? ce face el colecteaza proviziile si unde le depune sau cum functioneaza aceasta cladire?
  14. Evenimentul fratiei

    Care este cauza ca la Evenimentul Fratiei, la mine in oras, a ramas blocat de o sptamana, se invarte fara sa mai avanseze cu toate ca supraveghetorii sunt la maxim, am mai cumparat timp de doua ori dar nu sa intimplat nimic, se poate remedia ? ce pot face eu ?
  15. Expansiunea !

    nu stiu cum se face, tichet la suport !
Sus