Conținut recent de NewMann74

  1. Podul Hanami

    Intrebare: cat timp sa astept ca sa existe pachete de modernizare? Nu de alta dar altii au cate 2 sau chiar 3 poduri Hanami in posesie.
  2. Discuții despre noile obiecte de la Comerciantul de antichități

    Eu nu inteleg ceva. Tot astept sa gasesc upgrade la diferite cladiri pe care nu le-am putut actualiza la intreg nivelul, dar fie nu sunt la Comerciant, fie sunt la preturi imposibil de cumparat. Solutie: Ce-ar fi daca in fiecare zi dintr-o saptamana sa fie organizat o zi pentru un...
  3. De ce unii membri ataca zilnic un alt membru?

    Cum vine asta? Tu esti in Epoca fierului dar ai Domul (Viitorul) ca, cladire legendara? De unde ai materialele, daca nu ai ajuns sa evoluezi? Asta este marea problema a acestui joc: accesul tuturor la toate materialele din joc, nu doar pt ca faci parte din Epoca fierului, bronzului, Maine si asa...
  4. De ce unii membri ataca zilnic un alt membru?

    Supararea mea este alta. Se pare ca nu am fost inteles. Trebuie sa se faca o departajare intre cei care ataca si pe altii, nu pe unul singur zilnic, doar pt ca este ne-avansat (fara Dom, fara Sere de portocali, etc) pt ca nu am ajuns la acele materiale din cauza erei sau pt ca nu am facut schimb...
  5. De ce unii membri ataca zilnic un alt membru?

    In lumea Cirgard, exista un membru EDITAT, care zilnic ataca orasul meu. Nu conteaza daca am sau nu am dezvoltare. Sunt atacat zilnic. EDITAT Nu mi se pare corect sa fiu atacat in timp ce el are avantaje de 500-600% la armata de atac, 300-400% avantaj la armata de aparare. Ok, sunt mic, dar nu...
Sus