Conținut recent de pison

  1. Turnul victoriei

    Orice om cu bun simt intelege ca aceasta'' cladire '' a fost inventata cu scopul de a te impiedica sa castigi ceva care are valoare. Exemplu: La nivelul 4 ai sanse de 50% intre ea si 50 de diamante, despre ce vorbim. Cand am facut tichet si am intrebat cum compari gluma asta de cladire cu 50 de...
  2. Discuții despre Evenimentul iernii 2021

    Cred ca au facut un concurs interior la Inno, cu premiul cine creaza cel mai prost eveniment de iarna din istoria FoE!!;)
  3. Discuții despre Forge Friday 2021

    Indiferent ca este un joc sau nu, suntem datori sa ridicam vocea atunci cand ceva nu este corect sau se incalca o lege, o regula etc. Daca nu ripostam cand suntem inselati , aici , unde ''nu este decat un joc'' , asta o sa facem si in viata reala, unde cineva isi va bate joc de noi sau de...
  4. Discuții despre Forge Friday 2021

    E greu cand simti ca esti furat? Iti meriti soarta!!! De ce nu-i reclami si pe astia? pentru ca nu ai unde !
  5. Comerciantul magic

    Nu stiu daca ati trait pe vremea comunistilor, dar forumul asta imi aduce aminte de acele vremuri. Nimeni nu avea voie sa comenteze la adresa conducerii, nu aveai voie sa critici sau sa-ti spui parerea. Imediat erai cenzurat sau marginalizat. Motivul '' a vorbit urat'' ''a jignit'' are un...
  6. Comerciantul magic

    Faptul ca acel user se ia de toata lumea nu este grav, nu e o problema, iar in momentul cand este pus la punct, hai sa il pedepsim, pentru ca a avut curaj, ca nu cumva sa mai apara vre-unul ca el sa ne faca cumva probleme.MIzerie, chiar o sa va las in pace cu foruul asta, pentru ca nu meritati...
  7. Comerciantul magic

    Supeer, asta era problema jocului, eu, nu magariile continuue care se petrec. Multumesc!
  8. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

    Dupa atata timp investit in acest joc, nu te duci sa cauti altul, pentru ca vrea un anumit user, a carui parere nu prea ar trebui sa fie luata in seama , atata timp cat pe lumea A are extraordinarul punctaj de 19000 de puncte , si se afla pe locul 10000. Este posibil ca unii sa aiba ca singur...
  9. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

    Tocmai asta este, ca ori de cate ori cineva are o parere care nu este in nota laudativa , se gaseste intotdeauna cineva care sa-l traga de urechi, ca nu cumva sa deranjeze somnul de frumusete al celor care ar trebuii sa auda si eventual sa mai si ia masuri, dar...
  10. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

    Cand cineva are ''curajul'' sa critice echipa FoE apare mereu , dar MEREU un ''om de bine'' care sare de partea dorsala ca ars si incepe sa arunce cu laturi!!! Jenant!
  11. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

    Cel mai de C.... eveniment la care am participat din 2013 pana acum. Nu este posibil, decat daca sunt facute manareli, sa cheltui 1195 de tichete intr-o zi si sa nu obtii nici macar o data recompensa zilei, cu toate ca am distrus la dovleci de nu le mai tin socoteala! O bataie de joc. Astfel de...
  12. Discuții despre noul Castel

    M-am gandit , gresit , ca am cu cine discuta, dar vad ca esti o persoana foarte plina de impresii , care judeca superficial pe toata lumea, drept pentru care imi cer scuze , dar nu iti voi mai raspunde , indiferent de ce vei posta mai departe!
  13. Discuții despre noul Castel

    Aici nu suntem la ora de gramatica a limbii romane , si nu are nimeni personal nimic cu nimeni, dar... nu are rost sa mai continuam!
  14. Discuții despre noul Castel

    Genul asta de persoane retardate a umplut lumea, si din pacate sunt si pe la noi, dar nu la nivelul asta de care vorbiti. Vezi dintr-o data de pe o zi pe alta cate un '' inteligent'' ca urca vre-o 5 locuri in clasament, cu vre-o 6 mil. de puncte in plus. Asa ca ... ce sa mai vorbim. Cea mai...
Sus