Conținut recent de Popocatepetl

  1. Discuții despre Evenimentul aniversar 2024

    Păi cred că și eu am senzația că joc alt joc...mai nou e plin de butoane care folosesc pentru acțiuni diferite, trebuie să ghicești care e ăla pentru event...
  2. Discuții despre Evenimentul aniversar 2024

    Care-i noul eveniment, că eu nu l-am văzut și suntem deja în 10 aprilie...???
  3. Discuții despre Incursiunile cuantice

    Ca și nivelui 5 la expediție, și aceste incursiuni cuantice sunt doar o altă pierdere de vreme inutilă. Și probabil acolo se simt cu adevărat bine doar jucătorii care au ajuns deja la 1 miliard de puncte.
  4. Desfiintarea unei lumi

    Nici nu se desființează nici nu se dezactivează. Probabil tu confunzi lumea cu orașul
  5. Desfiintarea unei lumi

    Nu au nici o treabă una cu alta, doar diamantele ți se acumulează împreună de la toate lumile pe care ai orașe
  6. Desfiintarea unei lumi

    Nu se desființează nici o lume. Deconectează-te de la joc și când te conectezi din nou îți alegi în ce lume să intri
  7. Discuții despre noutățile la Campionatul Câmpurilor ghildelor

    Uzura crește automat după fiecare luptă. Nu o poți "întârzia". Așa e jocul. Trebuie să-ți pui clădiri în oraș care să-ți dea forță militară. Ca să poți da lupte și cu uzură mai mare.
  8. Despre joc

    Ca să faci o circulară trebuie în primul rând să ai ghildă. Altfel nu e circulară, ci mesaj de grup.
  9. intrebare

    ... și caută și pe forum cu funcția de căutare subiectul "Marte în era spațială"
  10. intrebare

    Construiește Transportorul spațial, cucerește toate provinciile din Marte de pe hartă, pe unele provincii e un semn care îți arată că acolo e minereu...probabil trebuie să construiești și niște clădiri speciale... crește nivelurile la transportor și roagă te să aducă ce îți trebuie ție...
  11. Discuții despre evenimentul Ziua Sf. Patrick 2024

    Nu sunt deocamdată. Apar când vor ele sau când vor ăia de la inno
  12. Intrebari

    Cercetări... Apucă-te și butonează toate butoanele pe care le ai în joc... apasă acolo unde ai semnul întrebării... până înveți singur mișcările simple de bază. Cu întrebările astea ești ca țăranu care a plecat la târg să vândă țuică și a nimerit din greșeală în muzeul Brukenthal. A întrebat...
  13. Jocul acesta

    N-ai găsit bine
  14. Intrebari

    Caută-ți un scop... Dacă nu-l găsești, nu mai juca. Apucă-te de alt joc, unde știi de la început care e scopul...
  15. idee de legendara noua

    Fiecare legendară oferă o "recompensă" la închiderea unui nivel...nu am înțeles la ce te referi
Sus