Conținut recent de S.O.N.Y

  1. S.O.N.Y

    Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    o mizerie de nivel 5 :mad::mad:. pierdere de timp , multe resurse ,diamante. doar 1 % vor putea trece prin lupta ,am atac 1992% si nu reusesc sa trec. jalnic si cer reducerea de salarii la cei care au gandit asta la nivelul 5 EG o_Oo_Oo_O
  2. S.O.N.Y

    observator spatial

    buna foe . e normal ca la cladirea legendara Obsertatorul spatial de la nivel 70 pana la nivel 80 sa beneficiez doar de 147 bunuri ? la aceste 10 nivele am cheltuit cca 14.000 pf
  3. S.O.N.Y

    Înființare magazin general / magazin universal

    bravo luluca si eu sunt pro pentru propunerea ta :) felicitari si sper ca si colegi vechi (6-7 ani ) si numai sa posteze pro .
  4. S.O.N.Y

    CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    2481 sarbatori fericite
  5. S.O.N.Y

    CONCURS - Loterie pe forum - AUGUST

    4321
  6. S.O.N.Y

    Discuții despre versiunea 1.52

    La mine merge perfect daca tin mouse apasat cca 2-3 secunde pe butonul "AJUTOR"
  7. S.O.N.Y

    dizolvarea unei ghilde

    100% pro
  8. S.O.N.Y

    Donari tezaur

    buna ziua FOE :blink: in versiunea 1.21 sa introdus acest tezaur foarte eficient unei ghilde , dar cred dupa parerea mea mai trebuie adaugat inca ceva . multi membri din ghilda scriu pe circulara " donat tezaur 2000 beton " ,dar tezaurul ramane pustiu fara aceste bunuri scrise de membrul in...
  9. S.O.N.Y

    Caut prieteni

    buna tuturor :P am cele 2 cladiri legendare din era progresista ( frontenac si alcatrez). cine doreste planuri.puncte forge si medalii ,este bine primit. deci astept cereri de prietenie de la cei interesati pe lumea A----- S.O.N.Y VA DORESC UN JOC PLACUT :)
  10. S.O.N.Y

    acces negat

    da asa este :) multumesc tessarol . rog moderatori sa inchida tema . o zi buna
  11. S.O.N.Y

    acces negat

    buna ziua tuturor :P. am o rugaminte la moderatori de forum sa verifice de ce nu pot accesa sectiunea "caracteristici trupe". multumesc mult
  12. S.O.N.Y

    Uniune vecinatati

    buna ziua FOE :) dupa cum cred ca stim cu toti unica problema de a face acest joc mai atractiv sunt luptele cu vecini si cresterea in clasamentul global. am vazut ca nici in viitorul update inca nu sa rezolvat aceasta problema aproape generala . sunt ceva noutati in viitoarele update...
  13. S.O.N.Y

    aparare

    sall king si felicitati ptr ceea ce faci aici pe forum:) . deci bonusul de aparare il am de la cladirile legendare :) CASTELUL DEAL(90%),CATEDRALA SF. VASILE (60%) si 72% din turnurille de veghe 18 la numar :). sper ca in curand sa se schimbe tactica in aparare ptr ca numai eu am aceste...
  14. S.O.N.Y

    aparare

    buna forum FOE . va rog sa imi explicati cum este posibil cu 8 dragoni (+222%) aparare sa piarda in fata la 2 tunuri simple +4 gredadieri+2 muschetari (120%atac). a avut pierderi doar 2 muschetari care dupa cum stim sunt f slabi in aparare . multumesc
  15. S.O.N.Y

    Înregistrări la Concursul - Alege Clădirea Legendară

    MUZEUL d'Orsay PARIS 1898-1900 5/3 fericire si medalii
Sus