Conținut recent de Shadowss

  1. Shadowss

    Discuții despre versiunea 1.185

    Eu de exemplu am nevoie de functia de stocare cladiri , am 47 de altare de la evenimentele vechi care trebuie sa le stochez sa le vand la comerciant. @simona : noile pachete vor fi gasite la comerciant sau la comerciant partea de licitatii ? Multumesc
  2. Shadowss

    Discuții despre Evenimentul verii 2020

    Mi se pare ciudat pentru ca de exemplu , nava pirat , aeronava , templul idolilor , conacul lordului , etc. se motiveaza primele , chiar inaintea altarelor. Ar trebui facuta prioritizare , sa motiveze prima data cladirile de eveniment.
  3. Shadowss

    Diamante / Oferte cladiri pe diamante

    Da e foarte corecta , hai sa nu fim totusi pe langa subiect , nu inseamna ca daca ai tu bani de bagat in joc are toata lumea, evident nu vrei nu bagi probabil asta o sa zici , nu m-am plans de bani efectiv ci de modul prost de a face marketing. Si eu am bagat destui bani in joc in perioada in...
  4. Shadowss

    Discuții despre Evenimentul verii 2020

    Buna ziua @simona poti sa ne spui si noua care este mecanica jocului pentru motivarea vilei ? Se pare ca se motiveaza fix ultima din oras. Eu o am la nivel 7 si am observat acest lucru. Atasez si o imagine unde se vad restul cladirilor motivate doar vila este nemotivata.
  5. Shadowss

    Diamante / Oferte cladiri pe diamante

    Prost gandita , oricum , asta era ideea.
  6. Shadowss

    Diamante / Oferte cladiri pe diamante

    Buna ziua, Ar trebui sa discutati cu cei care gandesc ofertele de cladiri pe diamante. De exemplu eu nu am jucat de 2 ani de zile , am facut pauza. Am reintrat pe joc si la cateva zile probabil sistemul a vazut ca am pierdut destule cladiri , drept urmare mi-a facut o oferta : Azil Abandonat x...
  7. Shadowss

    Discuții despre noul clasament

    Foarte bine arata clasamentul acum. Felicitari
  8. Shadowss

    misiune ev de iarna

    Eu am facut misiunea la 8:52 azi dimineata si tot nu a mers , am pierdit cofetaria si nu am primit nimic
  9. Shadowss

    misiune ev de iarna

    Sa speram , ca eu am apucat sa o vand si abea dupa am vazut pe forum .....
  10. Shadowss

    Discuții despre noul clasament

    O idee excelenta , era demoralizator pentru cei care se inregistrau acum sau in viitorul apropiat , in momentul cand te uiti la primul parca nu iti vine sa mai joci.
  11. Shadowss

    Bug Misiune Postmoderna

    Ehh , daca este doar vizual nu are rost sa fac tichet. Credeam ca nici nu am primit nimic. Multumesc pentru informatie.
  12. Shadowss

    Bug Misiune Postmoderna

    Nu arata ce mi-a dat :)) Imagine format mai mare : http://s15.postimg.org/7fogh2ym3/bug.png Urmatoarea tot asa mi-a dat un pachet mare de PF si a 2-a recompensa tot 0 apare
  13. Shadowss

    Intrebare expansiuni diamante

    Buna ziua, Exista o limita de cumparare la expansiunile platite cu diamante ? In sensul ca daca ai 2400 de diamante poti pune odata 4 expansiuni a 600 de diamante ? Multumesc.
Sus