Conținut recent de Zenith

  1. Zenith

    Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Astept cu interes, la expeditiile viitoare, fragmente de diamante si incercari suplimentare....Vreo 720 piese de adunat pentru un diamant sau o incercare Asa cum GvG s-a cam pierdut in ceata , la aparitia GbG, asa si EG va disparea din activitatea pe joc. Mai ales ca s-au modificat si...
  2. Zenith

    Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Daca reusesti sa aduni toate fragmentele, vei avea in fiecare luna, probabil o cladire
  3. Zenith

    Concurs: Joc de asociere a cuvintelor

    renasterea naturii
  4. Zenith

    Concurs: Sfaturi despre FoE

    1- Am două epoci preferate: Viitor și Luna lui Jupiter în Era spațială In Viitor, cu un Dom nivel 80+, este de preferat să stai cât mai mult, să-ți crești clădirile legendare si să-ți consolidezi stocul de bunuri și puncte forge. Eu am stat un an. 2- Un jucător nou este bine să facă parte...
  5. Zenith

    Concurs: În vizită în FoE

    As alege ”gradina de trandafiri” pentru frumusetea si parfumul florilor. M-ar ajuta sa uit cateva clipe de ”jungla” orasului
  6. Zenith

    Expeditia Ghildei

    Este interesanta ideea ta dar sa nu uitam ca EG nu este facuta doar de jucatorii mari ci si de cei foarte mici. Jocul este al tuturor, mari si mici, deci propunerile trebuie sa tina cont de toti, atat jucatori mari cat si jucatori mici. Ce e ”floare la ureche” pentru noi poate sa devina o...
  7. Zenith

    CONCURS: De când jucați FoE?

    Aproximativ, 27 august 2017
  8. Zenith

    Concurs pe forum: Joc de asociere a cuvintelor

    acuarele
  9. Zenith

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    1501
  10. Zenith

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    1501
  11. Zenith

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    1501
Sus