Conținut recent de Sonarvi

  1. misiune nr.43 eveniment

    e normal sa stau 1 saptamana ca sa pot sa fac o misiune? imi cere sa castig 7 lupte la expeditie sau sa cuceresc 2 sectoare fara lupta am terminat expeditia din prima zi, deci nu mai am cum sa dau nici o lupta toate sectoarele de pe harta imi cer oricalc, deci e imposibil sa le cuceresc fara...
  2. Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    dau meciuri cu 40% si 60% sanse, deci in medie 50% in ultimele 20 de bilete am castigat 3 meciuri si nu e ceva special la eventul asta... asa e la toate niciodata nu castigi mai mult decat arata procentajele (cand esti cel mai norocos posibil si ai sansa de 50% sa castigi premii, vei castiga in...
  3. Discuții despre Campionatul de Fotbal 2020

    mereu procentajele sunt defavorabile, nu mai dati vina pe ghinion cand e clar ca e facut jocul astfel incat sa nu castigi mai mult decat trebuie. am pierdut 10 meciuri consecutiv de o gramada de ori la eventurile foe, dar niciodata n-am castigat 10 consecutiv, nici macar 5 (si vorbesc de chestii...
  4. Discuții despre Evenimentul de iarnă 2018

    intrebare: se poate face acea turla upgradata la maxim fara sa bagi diamante?
  5. CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE

    2544
  6. CONCURS - Loterie pe forum - MAI

    3337
  7. inchiderea fereastrei cu scutul vecinilor

    cand ataci un vecin care are scut de la taverna, apare fereastra care te notifica ca nu poti ataca. ea nu se poate inchide decat apasand butonul OK. ar fi bine daca s-ar putea inchide dand click oriunde in afara ei (precum la fereastra cu planuri si altele)
  8. pachet de auto-ajutorare

    nici pe mobil nu functioneaza pachetele cand productia este finalizata, pentru nici un tip de cladire.... ii pasa cuiva?
  9. pachet de auto-ajutorare

    nu functioneaza pe galeriile campionilor daca productia acestora este finalizata
  10. CONCURS - Loterie pe forum - APRILIE

    2374
  11. autocombat

    buna ziua am observat ca acuma, daca dau lupta automata , unitatile mele ataca prima data banditii adversi, transformandu-i si avand mai mult de furca cu armata adversa. acum cateva zile (probabil inainte de ultimul update al jocului) cand dadeam auto, unitatile atacau banditii abia la sfarsit...
  12. CONCURS - Loterie pe forum - IANUARIE

    2342
  13. CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    2332
  14. CONCURS - Loterie pe forum - NOIEMBRIE

    2524
  15. cladiri deconectate

    se pare ca a fost o problema temporara. acum apare iconita deasupra cladirilor deconectate
Sus