Conținut recent de TOMITA0001

  1. Discuții despre noutățile de la Incursiunile cuantice

    Toate bune si frumoase pentru primele doua expansiuni ,cred ca pot sa le iau, dar la urmatoarele 8 o sa las mostenire acest joc stra,stra ,stranepotilor mei sa le ia...........
  2. Discuții despre evenimentul de iarnă

    Poate ma insel ,dar din ce vad ,nu prea sunt chiei in cutii..... In cazul asta cum sa faci calendarul de iarna ?
  3. Discuții despre evenimentul de iarnă

    Eu as propune sa fie numai portrete in calendarul de iarna.Ar fi bataie care sa apuce mai multe....
  4. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Practic nu ma intereseaza cate puncte ai sau ce fabulezi tu. Faptul ca abia postase un SINGUR jucator ca este nemultumit de eveniment si tu sari si -i faci prosti pe ceilalti jucatori ,care asa cum te exprimi, se pricep numai sa sparga baloane ,spune multe despre tine.
  5. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Daca rezonez cu ceva din ce scrii ,este intradevar numarul mare de cladiri care trebuiesc motivate (mici sau mari,nu conteaza) dar oricum nu are legatura cu ce se discuta aici. Nu trebuie sa-mi explici mie cum se joaca acest eveniment .Eu am considerat si consider hilara afirmatia ta ca dupa...
  6. EXPEDITIA GHILDEI

    Au aparut atatea cladiri care dau bonusuri generoase la armata defensiva, incat nu cred ca mai este o problema pentru multi nivelul 5. Cat priveste templu uitat eu il consider o cladire puternica care da printre altele si 20% bonus la pf-uri.Dispare dupa o anumita perioada de timp ,faci nivelul...
  7. Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    Este o vorba...toamna se numara bobocii..! Nu inteleg ce ai luat tu doar din misiuni de pretinzi ca ai ajuns in top 1% dar ma rog ,asa cum am zis ,toamna se numara bobocii,asa ca iti urez bafta si la mai mare...
  8. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2023

    *** A se citi saracie nu "satracie"
  9. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2023

    Pai si poza ,tot premiu se numeste ,posibil un premiu de consolare... Asta este ,este satracie(pandemia,razboiul din Ucraina,inflatie....),deci trebuie sa strangem cureaua......
  10. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2023

    Eu am "reusit" sa iau un portret la nivelul 5 al expeditie(10% sanse sa-l obtin)).Sunt curios daca saptamana viitoare sunt tot aceleasi avataruri.Daca ar fi asa ,atunci ar fi super ,fac dublura si as fi tentat sa dau una din poze la schimb cu turnul victoriei .Asta ar insemna sa dau nimic si sa...
  11. Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2023

    Sunt genul de jucator care in general nu comentez ce ar trebui sa faca sau nu dezvoltatorul jocului dar parca a "plouat" cu avataruri pe acest joc de ceva timp. Avataruri la nivelul 5 la expeditie(...!??!) ,aici alte 2 portrete dupa ce parcurgi 30 respectiv 40 de sarcini iar daca mai vrei ,mai...
  12. Harta continente

    Daca ai terminat harta ,vezi ca ai undeva un vapor,un avion ,etc .Da pa el si o sa te aduca la alta harta. Incearca asa ,daca nu se intampla nimic ,atunci.....nu stiu ce sa-ti zic.
  13. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Nu dificultatea nivelului 5 ar fi o problema .Problema mare este recompensa pusa in joc ,incepand de la nivelul unu ,pana la cinci. Cladirea principala "moare" dupa 28 de zile ,fragmente de cladiri (plus ce fragmente aveam inainte), mi-au umplut patru pagini si jumatate la inventar,etc.
  14. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Am facut cateva "sapaturi " sa vad si eu cu cine stau practic aici pe forum la suieta.Normal ar fi fost sa fac asta inainte de a intra cu voi in discutii si asta imi reprosez. Am ajuns la concluzia ca am gresit si-mi cer scuze fata de tine The Boogeyman si fata de tine Rigs,imi cer scuze ca...
  15. Discuții despre noutățile la Expediția ghildei

    Daca nu stii ,atunci de ce faci afirmatii nefondate,sau iti place sa faci conversatie ? Ori esti si tu un pui de moderator si vrei sa-i tii din cand in cand locul Simonei ? Pe semne ca in viata reala nu aveti loc sa va etalati frustrarile si ati gasit un debuseu,aici pe forum ,ascuns in fata...
Sus