Conținut recent de Vali

  1. Vali

    Discuții despre versiunea 1.278

    Trebuia sa lasati linkul catre forum acolo unde era, eventual sa-l adaugati pe cel de discord. Dar se pare ca forumul devine neinteresant, sau mai bine zis doar pentru anunturi, nu si pentru idei/discutii. Trist. App, neinteresant discordul pentru mine, nu-l utilizez si nici nu vreau. E urat :D
  2. Vali

    Discuții despre evenimentul Ziua Sf. Patrick 2024

    Pai sunt inutile atata timp cat nu ai cum sa le faci... e pur si simplu amagire.. beah
  3. Vali

    Discuții despre evenimentul Ziua Sf. Patrick 2024

    Unde sunt astea, ca le caut de cand a inceput minigame-ul :D :D :D
  4. Vali

    Intrebari

    uita-te la el
  5. Vali

    Discuții despre noutățile privind așezările culturale

    Ce reprezinta noile bonusuri albastre pentru GbG? acum sunt doar cele pe rosu, adica pentru armata de atac, de ce vor fi si pentru armata de aparare? Se introduce ceva nou in care e luata in considerare si armata de aparare in GbG? Si mai este si acel semn cu pumnul... care-i explicatia, pentru...
  6. Vali

    Banare

    Pai asta chiar e cazul in care cladirea nu e conectata la un drum. Chiar daca ai puncte puse si vrei sa mai pui, n-ai cum pana nu conecteaza proprietarul cladirea la drum.
  7. Vali

    Banare

    am inteles.. esti jucator nou.. ti-as spune sa citesti regulamentul si wiki-ul, dar pierzi jumatate din viata facand asta :D Banarea inseamna sa nu mai poti juca o perioada de timp. Cat? Depinde de gravitatea cazului... poate fi de 24 ore, poate fi permanenta (atunci cand postezi de exemplu in...
  8. Vali

    idee de legendara noua

    gen, vreo mie de diamante asa... :D:D:D sau cate o mie din fiecare unitate militara :D
  9. Vali

    Data fiecarui nivel facut a ficarei legendare

    Irelevant... poti sa ai vreun intrus si sa o lasi in asteptare... cu ce te ajuta?
  10. Vali

    Blocare joc

    Nu esti singurul... la mine cred ca se conecteaza la vreun server de prin Madagascar, Alaska pe undeva... ca doar jocul se misca foaaarte prost, in rest nu am probleme cu altceva, merge netul de zbarnaie, cu teste facute cu tot... Deci, ceva se intampla
  11. Vali

    copiere din arhiva

    cum adica sa faci copiere?
  12. Vali

    Discuții despre versiunea 1.271

    Daca voua asta vi se pare o aranjare corecta a unitatilor, of mama!
  13. Vali

    Discuții despre versiunea 1.271

    Da, stiu, inventarul arata asa cum trebuie, cu unitatile ranite la capat... dar nu cele 8 unitati pe care le ai in timpul luptei... alea trebuie sa ramana asa cum erau...
  14. Vali

    Discuții despre versiunea 1.271

    Deci mi se pare o mare tampenie, sincer... Dati inapoi, ca nu e ok deloc cum e acum, ma enerveaza la culme... Sunt intercalate unitatile alea de nu mai stii ce si cum sa le schimbi... Doamne, ce mizerie!
Sus