Conținut recent de Dumi.

  1. Dumi.

    Discuții despre Incursiunile cuantice

    la tiket mi-au raspuns ca, in viitor se vor putea cumpara expansiuni in orasul principal, cu aceste medalii
  2. Dumi.

    Discuții despre Incursiunile cuantice

    Buna ziua eu nu inteleg o kestie dupa aproape 10 ani de foe, ma vad pus in fata unei rutine care ma pune sa reiau [intr-o oarecare masura] jocul de la inceput deci stau 10 ani si imi fac un oras care se misca dupa soare, cu bonusuri de crapa monitorul si scoateti gvg-ul ca sa bagati...ce? deci...
  3. Dumi.

    Discuții despre noutățile privind așezările culturale

    aveti idee cand se vor intampla aceste modificari? ms
  4. Dumi.

    Propunere de modificare/actualizare joc (in special GBG)

    o propunere foarte proasta tu vrei sa transformi jocul asta intr-un joc exclusiv pentru cei care isi permit sa cumpere diamante cu sacul vezi ca nu toti au orasele cum il ai tu, pentru ca ti-ai permis sa bag bani in el gandeste-te si la cei care nu au!
  5. Dumi.

    Discuții despre evenimentul de iarnă

    niciodata nu pica acele "chiei" in cutii cateodata mai ai noroc de cateva chei
  6. Dumi.

    Misiune Rivali

    cred ca se refera la cei care nu pot face level 5 la EG dar totusi, de aici, au luat acele fragmente de Templu uitat :)))))))))))))))
  7. Dumi.

    Discuții despre mini-provocări

    cat de dese sunt? o data pe saptamana sau cum ?
  8. Dumi.

    Discuții despre mini-provocări

    corect si sunt f bune se fac rapid si aduc beneficii mai mari decat la EG
  9. Dumi.

    oferte black friday

    ati venit cu niste oferte de black friday, mai scumpe decat eventurile RUSINE! :)))))
  10. Dumi.

    Discuții despre mini-provocări

    e marti.....:rolleyes:
  11. Dumi.

    Discuții despre mini-provocări

    toate bune cand incepe?
  12. Dumi.

    blueprints

    planurile planurile pentru oracol se iau de la misiuni [stanga sus pe ecran] se mai pot obtine si daca faci cotizari la respectiva legendara a altor colegi de joc
  13. Dumi.

    finalizeaza toate productiile speciale

    sorry ai dreptate Nu, nu exista acelea se iau doar de la eventuri
  14. Dumi.

    finalizeaza toate productiile speciale

    da, exista statiunea egeeana pentru cupluri, scena bufonului....si probabil ca mai sunt
  15. Dumi.

    Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

    asa si asa :))))
Sus