Concurs Dinegu - Aici se postează print-urile pentru concurs

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rugăm să postaţi mai jos print-urile când ajungeţi să îndepliniţi condiţiile competiţiei anunţate aici.

Orice altă postare în afară de printuri va fi considerată spam şi va fi ştearsă.
 

DeletedUser9279

Guest
u7NRPXl.jpg
cork0Y5.jpg
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Felicitări! Această postare se înscrie la categoria "Cu Diamante".
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Până în acest moment, avem clasamentul complet pentru secțiunea cu Diamante, și primii 2 clasați pentru cea fără Diamante. Mai așteptăm al treilea câștigător și apoi vom anunța câștigătorii finali și vom acorda premiile.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Iată și lista câștigătorilor:

Locul I: 800 diamante, 50 Puncte Forge şi Titlu pe forum Dregătorul din Dinegu - talibanu79
Locul II: 600 diamante, 30 Puncte Forge - andreyutz30
Locul III: 400 diamante, 20 Puncte Forge - Raiber IV



Locul I: 800 diamante, 50 Puncte Forge şi Titlu pe forum Fierarul din Dinegu - dam1an23
Locul II: 600 diamante, 30 Puncte Forge - zayaz
Locul III: 400 diamante, 20 Puncte Forge - marianaborsec



Felicitări și spor la joc în continuare!
 

DeletedUser9910

Guest
pai cum am luat eu locul 2 la cel cu diamante cand eu nu am bagat nici un diamant si damn1 a luat locul 1 la cel fara si are screenshot cu 1800 de diamante ? multumesc e gresit cum ati facut topul sper sa remediati problema.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
1. Dacă există Diamante pe cont nu înseamnă că s-au și folosit pe o anumită lume de joc.

2. Vă amintesc că ați folosit Diamante pe lumea 4 în 24 și 25 februarie. Dacă doriți mai multe detalii, vă aștept cu tichet la Suport.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus