bug eveniment de pasti - rinbin

Sonarvi

Well-Known Member
am niste prieteni carora le-a aparut la questul lui rinbin "felicitari , ai finalizat toate misiunile...."
mie inca imi arata questul cu 'finalizeaza 35 de misiuni' (am 32 din 35 facute)
stie cineva de ce apare questul ca finalizat?
 

DeletedUser9760

Guest
cum tu ai 32, pe cand acuma suntem in ziua de a 26-lea quest?
 

Sonarvi

Well-Known Member
cum tu habar n-ai sa vorbesti romaneste, eu nu am pretentii sa stii sa numeri... asa ca evita pe cat posibil sa postezi raspunsuri ca te faci de ras rau de tot


update: problema prietenilor mei tot nu a disparut. rinbin nu le mai ofera oua :))
 

DeletedUser6678

Guest
Va rog sa faceti tichet la Suport pentru a face verificari.

O zi buna.
 

DeletedUser908

Guest
Daca nu ai scapat unele misiuni din anumite zile nu mai poti face 35 de misiuni pt Rinbin!a!. De aceea cand ai facut maximum posibil apare ca ai incheiat cu el!
Totul depinde de cate misiuni ai pierdut! Daca ai pierdut una Rinbin iti spune ca ai incheiat cand ajunge la 30 de misiuni. Daca ai pierdut 6 se opreste la 25 de misiuni
 

Sonarvi

Well-Known Member
pai mai sunt inca 4 zile, ceea ce inseamna inca 8 misiuni (ar fi ajuns la 39 de misiuni totale), si unul din cei doi prieteni sigur a pierdut o singura misiune, iar celalalt am impresia ca nu a pierdut nici una si totusi i-a aparut misiune incheiata...

oricum, mersi de raspuns eltrade, s-ar putea asta sa fie problema, ca au ratat 1 misiune, dar tot e stupid, tinand cont ca mai sunt 4 zile de misiuni... si chiar si o zi daca era tot faceau 35 (eu acum am 34 din 35 facute, si ei 33 din 35 , si in seara asta mai vin 2 misiuni)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Nope, nu are de ce să facă așa cu misiunile.

Chiar dacă nu ai putut face misiunile dintr-o zi nu ar trebui să afecteze cu nimic numărul lor total, mai mult ca sigur este un bug, eu am ratat 8 misiuni, 4 zile la rând, dar le-am făcut după pe toate...și la final le-am avut finalizate pe toate(asta pe serverul beta).

Aici pe RO, probabil că este un bug doar la anumite persoane(cele care nu au reușit să facă misiunile dintr-o anumită zi)...dar depinde, nu cunosc exact cauza, adminii vă pot lămuri, atât.
Mai multe se pot afla prin intermediul tichetelor, nu ezitați să le folosiți, cei care ați întâmpinat într-adevăr această problemă.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu a fost vorba de un bug, situația este așa cum a prezentat-o eltrade. Mulțumesc!
 
Ultima editare:

DeletedUser5468

Guest
Nu credeam că așa e. Oricum, bine că s-a lămurit.
 
Sus