Speed Server

  • Autor subiect DeletedUser1080
  • Data de început

DeletedUser1080

Guest
Salutare!
Imi cer scuze daca s-a mai propus in trecut, insa eu nu am gasit asa ceva. Asa cum sugereaza si titlu, vreau sa propun deschiderea unei lumi de joc de tip "speed" (joc rapid). In felul acesta ar fi mult mai fericiti si mai atrasi de joc si jucatorii mai "nerabdatori" din fire care abandoneaza jocul in momentul in care isi dau seama ca au nevoie de 2-3 ani sa ajunga la viitorul arctic.
Spre exemplu, pe aceasta lume un punct forge ar putea fi regenerat la 15 minute, iar bara sa poata cuprinde 15-20 PF; de asemenea, cladirile de productie / casele ar trebui sa produca bunuri / monede / provizii de 3-4 ori mai rapid decat pe o lume normala.
 

DeletedUser9954

Guest
Imi surade ideea de un server express/speed/fast, ceva de genul. Asa lumea ar ajunge mai repede la finalul erelor si se vor axa pe nivelul cladirilor legendare si pe lupte in gvg mai repede si mai mult (Un server de tip FUN)
 

DeletedUser9966

Guest
Foarte bună ideea, acum rămâne să vedem dacă va fi luată și în calcul. Vreun admin, ne poate ajuta?
 

DeletedUser6678

Guest
Adminul poate cel mult sa transmita dezvoltatorilor aceasta propunere, in masura in care este dorita de un numar mare de jucatori. Dezvoltatorii si intreaga echipa tehnica decid daca o idee poate/va fi sau nu implementata :)
 
Sus