BUG Colectare puncte forge

  • Autor subiect DeletedUser10002
  • Data de început

DeletedUser10002

Guest
va rog frumos rezolvati problema care apare in timpul colectari punctelor forge : '' ne pare rau sa produs o eroare''....etc. eu colectez in jur de 150 pf altii si mai multe uneori ne grabim si nu e convenabil sa te tot scoata din joc o eroare banala ca ai colectat prea multe puncte deodata ! asta se intampla pe pc, android si ios !
 

Sonarvi

Well-Known Member
de acord...e un bug foarte enervant... si mai insistati la developeri sa faca asa incat sa nu se mai reseteze contorul barei de puncte atunci cand culegem peste 10 pf... pierdem puncte aiurea
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Ați făcut deja tichet la suport cu acest spus bug?
 

DeletedUser9890

Guest
Eu as vrea sa putem colecta toate pf-urile in bara, este deranjant sa colectezi cate 10-12 apoi sa le donezi, iarasi te intorci in oras sa colectezi inca 10 puncte, iar te duci sa le donezi... este lucru in plus, aiurea.

Din moment ce exista sectiune bug report pe forum, nu vad care este motivul pentru care trebuie facut ticket. Acest bug trebuie transmis mai departe de către moderatori, la cei care se ocupa cu detaliile tehnice.
 

DeletedUser6678

Guest
Daca in bara de puncte forge aveti deja 10, se mai pot adauga puncte o singura data (la o singura colectare) si apoi bara trebuie golita.
Aceasta situatie nu este un bug dar se pot face propuneri pentru schimbarea modului de colectare a punctelor forge, in sectiunea Idei/Propuneri pentru joc.
 

DeletedUser10002

Guest
pe mine nu ma intereseaza modul de colectare al punctelor ! cei care vor sa schimbe asta sa intre la Idei\Propuneri pt joc cum a zis sunflower ! eu aici am reportat un bug care te scoate din joc in timpul colectarilor
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Eroarea apare doar când se colectează de mai multe ori într-un timp foarte scurt, și practic se "încalcă" regula descrisă mai sus de colega mea. Nu se pierde nimic, doar punctele revin la normal.
 

Sonarvi

Well-Known Member
mi se pare ca s-a reparat bugul. nu mi s-a mai intamplat sa imi dea 'eroarea interna' care sa ma scoata din joc de cateva zile
 
Sus