Discuții despre versiunea 1.87

DeletedUser8226

Guest
Draga Simona, sunt jucator destul de vechi, am si investit in jocul vostru( cumparand diamante ) si de vre-o cateva zile am probleme mari . cea mai mare este ca atunci cand ajung in timpul unei lupte sa atac cu lansatoarele electromagnetice sau cand e nevoie sa atac un lansator electromagnetic al adversarului jocul se blocheaza si nu pot altceva sa fac decat sa dau pe automat ceea ce nu imi convine deloc deoarece jucand manual joc mult mai bine. Va rog sa rezolvati sau sa ma ajutati cu sfaturi ce trebuie sa fac ca sa rezolv problema cat mai urgent posibil.
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
În ultima perioadă, au fost unele erori în ceea ce privește luptele și funcționarea unităților.
Cu noua versiune, de astăzi, sperăm ca jocul să fie mai stabil. Dacă problema continuă, vă rog să faceți tichet la Suport pentru a analiza situația în detaliu.
 

DeletedUser8794

Guest
buna ziua,
am o problema destul de serioasa de la ultima actualizare: nu se mai deschide meniul de constructii!
va rog, daca puteti remedia.
multumesc.
 

DeletedUser6678

Guest
Pentru aceasta problema va recomand sa faceti un update la Adobe Flash Player sau sa deschideti jocul intr-un alt browser (unde nu sunt probleme de flash sau este deja actualizat).
 

DeletedUser10073

Guest
buna..astazi tocmai am fost furat de joc cu 200 diamante,,, am cumparat un teritoriu si jocul mi-a spus ca este o eroare ,cand am reluat am constatat cu tristete ca nu mai am 200 diamante......
 
Sus