Epoca noua, dupa Viitorul Arctic

  • Autor subiect DeletedUser6253
  • Data de început

DeletedUser9760

Guest
:)....asta deja sunt solicitari prea mari.
Cei din Innogames,lucreaza luni intregi la era...deci urmatoarea era este in lucru.Vom vedea ce va fi ;)
 

DeletedUser6253

Guest
E doar o idee despre urmatoarea era. Nu cred ca dupa Viitorul Arctic e gata jocul.
 

DeletedUser9535

Guest
Decat sa se implementeze o noua era ...
Mai bine s-ar tine cont de cererile jucatorilor .
Ce rost are sa implementeze era dupa era ?
Multi nici nu doresc sa ajunga in ultima era .
Si ca o parere despre noua era eu as propune :
Exploatarea spatiului sau Colonii, iar dupa terminarea cercetarilor sa se deblocheze
o prelungire a orasului (curand spatiul nu o sa mai ajunga in actualul oras ).
La inceputul Cercetarilor fiecare jucator sa poata opta la una din cele patru terenuri de joc .(pot folosi texturi ale planetelor , gen marte ,jupiter..etc.)
Fiecare sa produca unitati diferite ca grafica in functie de ce a ales, dar in acelasi timp sa aiba acelasi atac si aparare sa nu se creeze avantaje sau dezavantaje .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9966

Guest
:)....asta deja sunt solicitari prea mari.
Cei din Innogames,lucreaza luni intregi la era...deci urmatoarea era este in lucru.Vom vedea ce va fi ;)
Corect!
Vom trăi și vom vedea ce se va întâmpla pe viitor. Oricum, rămâne o sugestie ce o vom nota și când este timpul o vom transmite mai departe.
 

DeletedUser6253

Guest
In Viitorul Oceanic ar fi tare sa descoperim Atlandita......
 

DeletedUser8328

Guest
Multi nici nu doresc sa ajunga in ultima era .

...păi atunci mai bine să propunem să nu existe pur și simplu ultima eră. să se inventeze mereu încă una. :p
sau poate chiar ca în jocul de strategie Civilizations 5: după ce a dezvoltat omul totul până la refuz la el în oraș, să poată trece în altă dimensiune temporală, unde să joace în continuare un fel de versiune paralelă cu orașul lui original... :D
 

DeletedUser8328

Guest
Corect!
Vom trăi și vom vedea ce se va întâmpla pe viitor.


eu aș zice să mai băgați niște cocoșei în joc măi băieți, altfel se plictisesc ăștia de la Inno Games de noi și chiar inventează un final rapid.
ori voi credeți că mințile alea luminate fabrică algoritmi pe bandă....gratis? sau cu bani de la providerul de internet? nici vorbă. noi trebuie să-i plătim, mai devreme sau mai târziu.... :p
 

DeletedUser9966

Guest
Scuză-mi intrebarea...la ce te referi cu afirmația: "niște cocoșei"?
 
Sus