Discuții despre versiunea 1.95

Sonarvi

Well-Known Member
"Am reanalizat și noile decorațiuni introduse la Expedițiile ghildelor și ne-am dat seama că Fața străbunilor și Poarta Zeului Soare erau prea puternice. Ca urmare, le-am coborât puțin nivelul pentru a fi corect."

putin? acuma dau fericire la jumate....
 

Sonarvi

Well-Known Member
s-a distrus complet jocul... pachet de stocare la relicva rara... buguri in batalii, buguri cand folosesti pachete de puncte forge si le bagi in bara...nu inteleg cum e posibil ca un joc sa devina mai prost in timp in loc sa devina mai bun
 

DeletedUser8488

Guest
Propun ca butonul de ”Ajutor” să fie activ doar atunci când există ceva de motivat sau finisat la cel vizitat, să nu mai folosim butonul pierzând șansa de a ajuta pe cineva timp de 24 de ore.
 

DeletedUser9837

Guest
După update pe telefon la noua versiune, am sesizat două probleme înainte nu existau:
- la expediție, în locul barei care ar trebui să arate progresul ghildei proprii este doar o dungă neagră care maschează și cifrele ce arată procentul;
- uneori, când vreau să accesez CL-urile vecinilor/colegilor/prietenilor din listă, jocul (aplicația) se închide.
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Te rog să utilizezi forumul de bug-uri pentru a raporta această problemă. În acest fel, adminii noștri pot rezolva sau transmite mai departe eroarea respectivă.
 
Sus