Versiunea 1.104 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.104 va avea loc în data de 28 iunie 2017.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:


MODIFICĂRI

  • Conacul lordului acum produce de două ori mai multe monede când este motivat, dar poate fi și jefuit.
  • Cum se apropie următoarea parte din Viitorul Oceanic, am adăugat două noi expansiuni pentru imperiile voastre. Pentru cei care au ajuns deja în Viitorul Oceanic, vor fi disponibile încă o expansiune pentru victorie, în schimbul medaliilor, și una pe Diamante.

BUGURI REPARATE

  • În anumite situații, jocul se bloca. Am găsit motivul acestei erori și l-am eliminat. Acum, în unele browsere, jocul funcționează mai bine.
  • Textele de ajutor pentru membrii echipajului din portul arctic și terminalul oceanic nu erau întotdeauna afișate corect. Problema s-a rezolvat.
  • La Vânătoarea de comori, uneori erau afișate valori eronate pentru cantitatea de bunuri oferite ca recompensă. Acum se afișează valorile corecte.

Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la a treia parte din Viitorul Oceanic, la unele evenimente viitoare și la câteva îmbunătățiri la noile Incidente, disponibile pentru a fi testate pe serverul nostru Beta!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Cu stimă,
Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus