Incercari la expeditie

  • Autor subiect DeletedUser9985
  • Data de început

DeletedUser9985

Guest
In cazul meu aceste incercari sunt cele mai proaste recompense. Pentru ca odata ce am ajuns la lvl 3 sau 4 acolo sunt runde pe care le fac ba cu armata, ba cu negociere, ceea ce inseamna ca trebuie sa jonglez intre bonusul de la taverna pt o runda suplimentara la negociere si bonusul de 20% atac care tine 4 ore. Asta inseamna ca de multe ori nivelul 4 pot sa-l termin chiar si in 2 zile, iar aceste incercari devin total inutile.

Propunerea mea ar fi ca la rundele unde sunt recompense si incercari sa ni se dea posiblitatea sa alegem intre incercari si altceva.
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Aici te poti decide de unul singur in ceea ce sa jonglezi... Daca vezi caci cu armata nu mai faci fata, lasi la o parte bonusul pentru lupta si activezi pentru runda suplimentara.
 

DeletedUser9985

Guest
Asta fac, de altceva ma plang. Se primesc uneori ca recompense la expeditie acele incercari noi. Rugamintea mea ar fi sa putem alege intre acele incercari sau altceva, pentru ca de multe ori cand primesc incercari ele sunt inutile.
 

DeletedUser9966

Guest
Nu, nu se poate alege altceva la decizia jucatorului, deoarece acea recompensa este aleatorie.
 

DeletedUser9954

Guest
Si eu sper sa se scoata recompensa cu incercari bonus de la nivelul 4 al expeditiei, si inlocuite cu alta recompensa. Nu vad rostul la "+4 incercari" cand tu faci 8 incercari intr-o zi intreaga daca ai resursele necesare (sau unitatile cu bonus destul), la cat de greu este nivelul.
 
Sus