Piata cladiri

  • Autor subiect DeletedUser10165
  • Data de început

DeletedUser10165

Guest
De ce sa nu existe si o piata pt. cladiri ? Sau poate chiar in aceeasi piata sa poata fi vandute/cumparate si cladiri
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Nu este o idee rea, dar cu siguranta ar strica farmecul jocului aceasta piata, in acel moment multa lume nu ar mai cerceta, deoarece anumite cladiri le pot achizitiona de la piata respectiva
 

DeletedUser10165

Guest
Ma indoiesc f tare ca n-ar mai cerceta ! Nu poti trece la o alta epoca fara, nu ? Nu cred ca poate fi asta un contra-argument
 

DeletedUser7577

Guest
Idea cu piața pentru clădiri este buna poate ar trebui sa fie ceva de genul dacă ai nevoie de un plan la o anumita clădire sa îl cauți la piață iar la schimb sa dai fie monezi puncte forge sau alt plan la acea clădire
 

DeletedUser6079

Guest
cum spune si utilizatorul anterior Lord Kolo aceasta idee nu numai va strica etica jocului ci va dezechilibra si balansul dintre mai multi factori ai jocului cu , care noi ne-am obisnuit , in plus ideea respectiva a mai fost propusa in mai multe variante si categoric au fost respinse sau nedezbatute deoarece cum am mai presupus nu va a duce sau nu vor aduce beneficii utile jocului, astfel asazisa piata a cladirilor din punctul meu de vedere nu reprezinta o imbunatatire
 

DeletedUser10691

Guest
eu cred ca ar scoate din inventare multe cladiri cistigate la eventuri si inutile pentru cei mari dar utile pentru cei mici cel mare primeste ceva pf
in felul asta sar pune in miscare cladiri vechi si uitate in inventare (sint 100 de cladiri pe diamante blocate in inventare )
si jocul ar pute sa faca profit daca ar taxa cu diamante vinzare de cladiri
 

DeletedUser6253

Guest
Ar trebui să fie restrictionata această piață la clădirile din epoca fiecăruia. Să nu se poată lua clădiri din Arctic sau Oceanic si nu esti in evul mediu.
 
Sus