Discuții despre Incidente

BraveWww

Well-Known Member
Din anunt am dedus ca sunt deja implementate,dar de ieri dimineata inca nu am gasit vreunul cu toate ca joc pe toate cele 4 regate.
S-a omis data de cand vor fi disponibile?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Incidentele au fost introduse în joc în această după-amiază. Ele vor apărea în joc de astăzi sau cel târziu mâine.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Îmi cer scuze. Nu există nicio legătură între animații și incidente.
 

BraveWww

Well-Known Member
Incidentele sunt semnalizate printr-o lumina variabila.Avand animatia OFF va fi o imagine statica,deci va trebui sa le cauti foarte atent.Azi mi-au aparut doua si erau foarte vizibile datorita luminii,am anulat animatia si noroc ca stiam unde erau:)
 

DeletedUser9966

Guest
De sstazi au fost implementate si gasite deja de unii pe harta lor de joc.
 

DeletedUser10315

Guest
incidentele din oras nu pot fi vazute din cauza cladirilor care ascund drumurile deci ne pierdem timpul degeaba cautandu-le !!!
 

DeletedUser9890

Guest
Ha ha, am găsit și eu un crater în asfalt, niște pomișori și doua doamne care întindeau rufe :)))) Dupa eventul cu merii ma obișnuisem sa caut prin sălbăticia orașului, este un plus faptul ca acum mai găsesc câte un incident. Abia aștept sa apară și elefantul naufragiat
 

DeletedUser10418

Guest
Pe bune, ne puneti sa alergam pe harta pentru 300 de galbeni si 300 de resurse ? Si 2 bunuri ?!?!?
Avem nevoie de 300-400 de bunuri la legendare si voi oferiti 2 ???? Asta e castig ? Cred ca va place sa radeti de noi.

Mai bine nu le mai puneti in joc, pierd timpul pt 300 de galbeni cand o casa ma costa 70000.

Aveti o sgarcenie la chestii d-astea, parca va si vad: nu nu le da mai mult sa ramana pentru noi hihihi !

Mai la toate evenimentele puneti castiguri asa in lehamite: 5 resurse, 7000 galbeni, 10 medalii ...
Frate pe mine ma costa o expansiune 5000 de medalii, ori merita sa joc pentru castiguri ori nu le mai puneti
 

Dumi.

Well-Known Member
Pe mine ma costa o expansiune 85.000 de medalii :)))
Ai dreptate cu incidentele, totusi, pentru cat de bine arata turnul acela si pentru ce da/zi....nu mai ma gandesc la incidente :))))
 

DeletedUser9966

Guest
Baieti, nu este nimeni obligat sa caute acele incidente...cine vrea sa le caute, le poate cauta, cine nu, nu....
Pentru cei la inceput de drum in FoE, eu zic ca este un update bun, plus ca este ceva in plus adaugat jocului si nu ceva in minus.
 

BraveWww

Well-Known Member
Pe bune, ne puneti sa alergam pe harta pentru 300 de galbeni si 300 de resurse ? Si 2 bunuri ?!?!?
Avem nevoie de 300-400 de bunuri la legendare si voi oferiti 2 ???? Asta e castig ? Cred ca va place sa radeti de noi.

Mai bine nu le mai puneti in joc, pierd timpul pt 300 de galbeni cand o casa ma costa 70000.

Aveti o sgarcenie la chestii d-astea, parca va si vad: nu nu le da mai mult sa ramana pentru noi hihihi !

Mai la toate evenimentele puneti castiguri asa in lehamite: 5 resurse, 7000 galbeni, 10 medalii ...
Frate pe mine ma costa o expansiune 5000 de medalii, ori merita sa joc pentru castiguri ori nu le mai puneti
Cam in cate zile vrei sa ajungi din Piatra in Oceanic?:)))
 

DeletedUser9966

Guest
Unii vor sa termine acest joc in 2-3 luni din cate se vede...
 
Sus