Varianta de plata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vielf

Member
Buna seara, diamantele mai pot fi platite cu card de euro? Nu vad niciun afisaj dedicat pentru euro sau un cost echivalent...sau orice pe tema :) Multumesc.

Intrebarea nr 2 daca tot sunt in propriul meu topic: setul Palatului de la event va "trece" era/epoca automat sau sunt necesare pachetele de upgrade pentru fiecare piesa din set?
 
Ultima editare:

DeletedUser9966

Guest
Salut!
La intrebarea 1, de cate ori am cumparat diamante imi afiseaza valuta din tara din care fac parte...spre exemplu cand locuiam in Italia, diamantele erau afisate in euro, aici in Anglia sunt in lire sterline si in Romania daca nu ma insel iti afiseaza in RON.

La intrebarea 2, setul nu va trece in epoca urmatoare, decat daca ii faci tu upgrade cu pachet de modernizare cu un nivel
 

suspansu

Well-Known Member
BUNĂ DIMINEAȚA! PENTRU CEVA OFERTE LA DIAMANTE,MĂ REFER? SE MAI FAC OFERTE? O ZI FRUMOASĂ,SĂ AVEȚI!:)
 

Atașamente

  • 10645141_806996632726775_2964120677856744646_n.jpg
    10645141_806996632726775_2964120677856744646_n.jpg
    5,6 KB · Vizualizări: 6

*Daemon78*

Well-Known Member
La întrebarea 1 - de ce oare se găsesc oameni care să bage bani într-un joc?! N-aveți pâine de cumpărat, ceva?
La întrebarea 2 - deja s-a răspuns. :D
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să nu mai folosiți litere mari în mesaje, pentru a respecta regulamentul forumului. Mulțumesc.

Cât privește problemele legate de plată, vă rog să faceți tichet la Suport și astfel evităm Spamul.
 

suspansu

Well-Known Member
Băgați generalul cu singura ofertă mai rapid! Vreau să iau maxim de diamante! Vreau să devin o lideră de excepție! Cardu lașteaptă să fie băgat la bătaie! Aștept cu ardoare ! O zi frumoasă să aveți!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să nu mai folosiți forumul pentru astfel de postări. Ofertele de Diamante sunt stabilite de departamentul de marketing și nu vor fi influențate de postările de aici.
Mulțumesc.
 

suspansu

Well-Known Member
Doamna Simona,jocurile sunt făcute,ca să producă bani,oriunde în această lume ,jocurile sunt făcute ca să producă bani! Așa că nu vă mai refulați pe mine,pentru că întreb o întrebare da!!!!!!!!!!!! De aceea este forumul deschis,ca să ne spunem și noi jucătorii părerea da!? Seară bună!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus