intrebare

  • Autor subiect DeletedUser7024
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7024

Guest
servus..am si eu o intrebare sau mai bine zis nelamurire.am un prieten invitat de mine care a ajuns in ep fierului..eu nu treb sa primesc o recompensa??
 

DeletedUser1647

Guest
Prietenul tau nu trebuie sa imparta aceeasi conexiune de internet cu tine
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, daca ati avut cel putin o conexiune comuna de internet (adica daca ati intrat de pe acelasi PC), nu veti primi acea recompensa.
Daca nu e cazul, va rog sa faceti un tichet la suport pentru verificari.
 

DeletedUser7024

Guest
pai daca acasa am o singura conexiune de net si un laptop???ce e de facut??sa intru de pe alt calculator , de la prieteni??si din cate imi aduc aminte ca am citit nu era specificata clauza de genul asta...
 

DeletedUser6079

Guest
adica pe scurt trebui ca acel jucator se fie real nu sa fie invetat de unu care trag tepe adica sa castige diamante moca
 

DeletedUser5468

Guest
Dap, dacă acel jucător ești tot tu, s-ar putea să o încurci, dacă e un prieten de al tău care a intrat o singură dată de pe același Ip, Calculator, automat nu vei mai primi diamantele.
 

Janostar

Member
Salut ma numesc Janostar in lumea 3, va rog sa ma ajutati la concursul de Toamna, am ajuns la intrebarea 3 unde am de platit 14 pf si sa ocup un sector, problema e ca eu am terminat Continentul Virtual si nu am sectoare de ocupat, ce pot sa fac in acest caz, Va rog sa ma ajutati, Va multumesc anticipat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus