Discuții despre Evenimentul toamnei 2018

DeletedUser9621

Guest
Ar fi fost frumos sa se obtina o cladire 1x1 pentru fiecare liga in parte, cum era de exemplu la carnaval statuia mascata sau cupa FoE de la eventul de fotbal
 

suspansu

Well-Known Member
Superbe aceste misiuni! Te țin captat și atent pe joc,de nici la masă nu te mai duci! Felicitări maxime Forge of Empires!
 

DeletedUser9966

Guest
Ar fi fost frumos sa se obtina o cladire 1x1 pentru fiecare liga in parte, cum era de exemplu la carnaval statuia mascata sau cupa FoE de la eventul de fotbal
Scuze de intrebare, dar ce avantaj ar aduce acelr decoratiuni de care vorbesti?
 

BraveWww

Well-Known Member
Exista 1 bug la misiunile cu productii ? Mi s-a afisat 12 productii la 4h,am facut 6,s-au bifat si a aparut 12 productii la 8h celelalte 6 ramanand indeplinite
 

DeletedUser7516

Guest
Din nou neinspirata idee de a da misiuni legate de sectoare pe harta sa stai cate 2 zile sa astepti.
 

DeletedUser11991

Guest
Salut. Aveti idee ce ofera padurea toamnei ? La ce se refera: "Oferta speciala de astazi", aia cu limita de timp ?
 

DeletedUser11991

Guest
multumesc. am vazut mai tarziu topicul asta. cum obtin "oferta speciala de astazi" ? are legatura cu fragmentele ?
 

DeletedUser4997

Guest
Sper ca nu sunteti asa 'destepti' si bagati la un event pachet de micsorare Ascunzatoarea banditilor dar fara sa bagati si premiul efectiv (adica da, o Ascunzatoare)...nu de alta, dar sa avem si noi ce micsora nu? E la mintea cocosului, dar poate reusiti inca o data sa ne 'impresionati' prin caz contrar
 

D-Best

Well-Known Member
Sper ca nu sunteti asa 'destepti' si bagati la un event pachet de micsorare Ascunzatoarea banditilor dar fara sa bagati si premiul efectiv (adica da, o Ascunzatoare)...nu de alta, dar sa avem si noi ce micsora nu? E la mintea cocosului, dar poate reusiti inca o data sa ne 'impresionati' prin caz contrar

Nu de alta, dar aceste ascunzători ale bandiților le putem câștiga și în cadrul provocărilor zilnice, ca idee...
 

DeletedUser9966

Guest
Sper ca nu sunteti asa 'destepti' si bagati la un event pachet de micsorare Ascunzatoarea banditilor dar fara sa bagati si premiul efectiv (adica da, o Ascunzatoare)...nu de alta, dar sa avem si noi ce micsora nu? E la mintea cocosului, dar poate reusiti inca o data sa ne 'impresionati' prin caz contrar
Ascunzatoarea o putem castiga si la premiile zilnice atunci cand folosim ingredientele. ;)
 

DeletedUser9966

Guest
Ti-am inteles ideea, dar in opinia mea nu ar fi de un mare ajutor atat pentru noi, cat si pentru vecini/prieteni/colegi de ghilda.
 
Sus