ASEDII GVG ALL AGES

  • Autor subiect DeletedUser9243
  • Data de început

DeletedUser9243

Guest
Mi s-ar parea mult mai interesant ca asediile care se pun pe all ages sa coste bunuri din tezaur in functie de era trupelor puse la asediu! Astfel se va termina era "sulitelor" puse la asediu pe all si a "pacanelelor" iar GVG-ul pe all ar deveni mult mai tentant!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Deocamdată, GvG este în perioada analizelor. Modificări astfel de mari ar însemna multe schimbări din punct de vedere tehnic, așa că deocamdată se va acorda prioritate remedierii de buguri în săptămânile care urmează.
Oricum, mulțumim pentru idee, va fi transmisă mai departe.
 

Dumi.

Well-Known Member
Ca sa nu mai deschid un topic nou, am urmatoarea intrebare:
Ce se intampla de fapt cu bunurile adunate de la domurile si observatoarele celor care se afla in erele: viitorul arctic, viitorul oceanic, viitorul virtual [si asa mai dearte] ?
Aceste bunuri cui si la ce anume folosesc?
Exista posibilitatea ca ele sa insemne ceva si pentru ghilda, in viitorul mai mult sau mai putin apropiat?
Pentru ca altfel sunt niste bunuri care se pierd 100%....
 

DeletedUser9985

Guest
Ca sa nu mai deschid un topic nou, am urmatoarea intrebare:
Ce se intampla de fapt cu bunurile adunate de la domurile si observatoarele celor care se afla in erele: viitorul arctic, viitorul oceanic, viitorul virtual [si asa mai dearte] ?
Aceste bunuri cui si la ce anume folosesc?
Exista posibilitatea ca ele sa insemne ceva si pentru ghilda, in viitorul mai mult sau mai putin apropiat?
Pentru ca altfel sunt niste bunuri care se pierd 100%....

Cred ca la deblocarea nivelelor la expeditie e nevoie de cateva bunuri in rest nu ajuta la nimic. S-a raportat de nenumarate ori chestia asta, este o mare gafa a jocului, au dezvoltat gresit strategia pe termen lung. In alte jocuri nu prea vezi erori de genul.
 
Sus