Rotatia vecinilor

  • Autor subiect DeletedUser12786
  • Data de început

DeletedUser12786

Guest
Cum se face ca 3 rotati consecutive ma blagosloviti cu acelasi vecin agresiv?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu este nimic neobișnuit, dacă evoluția în schema de cercetări a celor doi jucători este similară.
 

DeletedUser12786

Guest
Nu este nimic neobișnuit, dacă evoluția în schema de cercetări a celor doi jucători este similară.
Nu mi se pare in regula, de o luna jumate am acelasi vecin agresiv si persecutor, la fiecare nivel de legendara ma fura cu pf, ma ataca zilnic, ma pandeste zilnic cand trebuie sa recoltez si ma jefuieste, impreuna cu un coleg de ghilda, pe bune, ce chef de joc poti avea in situatia asta, asta deja este persecutie,bulling in nici un caz un joc civilizat cu oameni de bun simt. Pur si simplu mi se ia tot cheful, ori faceti ceva sa mi-l luati de pe cap,ori dau naibi de joc si gata
 

DeletedUser12786

Guest
la dom, acum este a treia oara intr-o luna jumate cand ma fura cu 200 de pf, numai zic ca si la cape a facut la fel. Numai ce am deblocat nivelul la dom si a si pus, puteti verifica si voi, Burebista One este numele lui, inteleg ca si jaful si furtul fac parte din joc, dar nici chiar asa, totusi agresivitatea asta in joc ar trebui fie limitata fie scosi din vecini. Practic nu numai ca ma impiedica sa ma mai dezvolt, dar mi se si acreste de a mai juca.
 

Dumi.

Well-Known Member
Prietene. Jocul asta este despre crearea unui imperiu. Un imperiu nu se cladeste numai pe politeturi.
Te bate? = dezvolta-te nu sta fara sa iei atitudine
Te fura la legendare? = fi mai atent si ia echipa de loc 1,2 si 3 sa fie la dispozitia ta ca sa ocupe ei locurile just.
Pai daca burebista numarul unu ti-a bagat pf la legendare, tu cand inchizi ii actionezi click-ul....ca vede ca i-au intrat pf in camara si sare rapid sa te mai fure odata :)
 
Sus