Vecini ar trebui sa nu poata pune pf la legendarele tale decat cu acordul tau

  • Autor subiect DeletedUser7274
  • Data de început

Cine este deacord cu mine


  • Total votanți
    16
  • Sondaj închis .

DeletedUser7274

Guest
Vecini ar trebui sa nu poata pune pf la legendarele tale decat cu acordul tau practic facut o setare de bifare si sau macar atunci cand pun aparare pe oras de la taverna sa nu poata pune pf la legendarele mele si sau o optiune noua la teverna unde sa pot bloca vecini la donarilede pf la legendarele mele pentru ca sunt prea multi nesimtiti in joc
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu sunt de acord. Daca asa ceva ar trece, o sa se gaseasca cineva sa propuna si ca vecini sa nu te poata ataca decat cu acordul tau.
Jocul va fi schilodit. Daca am suit dom la level 110 cu eforturi semnificative, vreau sa beneficiez de el cat pot de mult. E dreptul meu dat prin arhitectura si regulamentul jocului.
 

DeletedUser10378

Guest
Nici eu nu sunt de acord. Sunt mulți jucători care deși au urcat in erele mari, nu beneficiază de anumite... „beneficii”.
Nu au ghildă bună, nu joacă constant, etc. Pur si simplu nu îi interesează anumite aspecte. În plus, dacă vecinii mă „ard”, este vina mea că nu mi-am păzit clădirea.
 

DeletedUser7274

Guest
Vecini ar trebui sa nu poata pune pf la legendarele tale decat cu acordul tau practic facut o setare de bifare si sau macar atunci cand pun aparare pe oras de la taverna sa nu poata pune pf la legendarele mele si sau o optiune noua la teverna unde sa pot bloca vecini la donarilede pf la legendarele mele pentru ca sunt prea multi nesimtiti in joc
Nu sunt de acord. Daca asa ceva ar trece, o sa se gaseasca cineva sa propuna si ca vecini sa nu te poata ataca decat cu acordul tau.
Jocul va fi schilodit. Daca am suit dom la level 110 cu eforturi semnificative, vreau sa beneficiez de el cat pot de mult. E dreptul meu dat prin arhitectura si regulamentul jocului.
De atacat vecini poti dar exista optiunea dr la taverna sa itivaperi orasul. Pe cand cand vad parsivi carw se baga sa ia loc x cu pf in minus fata de 1.9... Si mai au si dom mare unde oricum ar lua pf in plus. Atata timp cat pot sa imi apar orasul cu taverna nu vad de ce sa nu pot sa blochez anumiti jucatori parsivi.
 

DeletedUser12551

Guest
De atacat vecini poti dar exista optiunea dr la taverna sa itivaperi orasul. Pe cand cand vad parsivi carw se baga sa ia loc x cu pf in minus fata de 1.9... Si mai au si dom mare unde oricum ar lua pf in plus. Atata timp cat pot sa imi apar orasul cu taverna nu vad de ce sa nu pot sa blochez anumiti jucatori parsivi.

asa cum la taverna exista acel scut si la CL poti sa te feresti de anumiti jucatori dar pentru asta trebuie sa fii atent la ce contributii pui la CL.
Nu cred ca este interesat cineva sa iti faca tie treaba.
Daca esti atent nu apar intrusi.
Sfatul meu este sa incerci sa inveti acest joc si nu nu iti mai ascunzi neputinta in spatele unor astfel de sondaje si solicitari stupide.
 

DeletedUser12551

Guest
Succes KingIce ! Sunt de acord cu tine.

Succes la ce?
Trebuie sa intelegeti ca toate jocurile INNO sunt bazate pe interactiunea si lupta dintre jucatori.
Daca nu sunteti multumiti cu astfel de jocuri va recomand cu caldura SOLITARE, TETRIS sau MARIO - acolo nu va atca nimeni, nu va jefuieste nimeni si nu va tepuiesti nimeni :eek:
 

DeletedUser10378

Guest
Acel scut din tavernă este creat tocmai pentru că nu puteți face nimic împotriva unui vecin care vă atacă. Când vorbim de pusul de PF, poți face multe. Nu deschizi nivel, asiguri locuri, să nu se poată pune peste ele.... ai variante. așa că... vorba lui @asasas
 

dunbarton

Well-Known Member
Eu vin cu o propunere total opusa celei pe care ai facut-o: sa fie liber la pus PF la CL, toata lumea sa poata pune la toata lumea, indiferent daca sunt sau nu vecini sau prieteni. Sunt pline lumile FOE de jucatori precum tine, care l-au luat pe 1.9 in brate si nu mai vor sa-i dea drumul si la care merita sa contribui doar ca sa-i faci sa vina cu propuneri d-astea neargumentate serios. Apropo, de ce 1.9 si nu 1.5? Cunosti raspunsul?

PS: cred ca ti-ai dat seama ca eu fac parte dintre nesimtitii de care vorbeai
 

Dumi.

Well-Known Member
Recunosc ca si eu sunt nesimtit. O javra nesimtita care ataca, jefuieste si fura la legendare cat poate de mult. Ma mandresc cu asta :)))
Gandeste-te ca e o binemeritata pensie, dupa o viata de ridicat atacul, respectiv domul.
p.s. - ai postat in sectiunea gresita....aici sunt propuneri pentru forum!
 
Sus