Discuții despre Evenimentul toamnei 2021

Dudahead

Member
Acesta este de departe cel mai slab event din ultimul an. Clădirea este complet inutilă pentru jucătorii relativ avansați. Niciun bonus militar, câteva bunuri și puține PF.
Premiile zilnice sunt foarte rare, am făcut 46 misiuni ieri + ingredientele de pe email + 2 incidente. Am cheltuit tot și nu am primit niciun premiu zilnic. Asta în condițiile în care am mers pe cea mai mare șansă raportată la nr de ingrediente folosite pt o rețetă.
Este un eveniment penibil.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
-La acea misiune, din păcate, este vorba de o eroare de traducere, pentru care ne cerem scuze. Cerința este de fapt să cheltuiți arginți.

- Clădirea la nivel maxim oferă un Fragment de Pachet de modernizare cu un nivel.
 

no name21

Well-Known Member
Pai da. Modernizare la ce? La alte cladiri speciale de la alte evenimente sau la altare si fantani? Sau poate cladiri de la asezarile culturale?
 

DeletedUser

Guest
Screenshot_20210927_170054.jpg

Şi nu-s în stare să traducă 2 misiuni sau să-și rezolve problemele de latență... companie de milioane de euro... :confused:
 

DeletedUser

Guest
Lasa ca si facebook de exemplu mai da rateuri chiar mai grave si aia chiar sunt mari.
Dacă ai plângeri/sugestii/orice-altceva-de-spus despre Facebook, te adresezi suportului lor. Aici este vorba de Forge of Empires, prin urmare afirmația mea rămâne valabilă.
Comparația nu are sens. Facebook este o platformă de socializare care trăiește din contribuții indirecte ale utilizatorilor (ex: tranzacționarea datelor personale). Inno este o companie dezvoltatoare de jocuri și aplicații, care trăiește din investițiile directe ale utilizatorilor (ex: achiziționarea de "in-game currency").
 
Sus